LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Бюро перекладів /
  4. Акредитований переклад /

Акредитований переклад

Наш центр легалізації пропонує скористатися послугами з акредитованого перекладу документів для пред'явлення їх у консульствах іноземних держав. Додатково ми можемо виконати консульську легалізацію перекладених документів, щоб вони були дійсними у державних органах інших країн.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Акредитований переклад виконується відповідно до положень консульств іноземних країн в Україні, наприклад, консульства Італії, коли в майбутньому буде потрібна і консульська легалізація цих документів для пред'явлення їх закордоном в установах цих держав.

Такий переклад виконується перекладачем, який акредитований у посольстві країни-одержувача документів, у перекладача обов'язково повинен бути диплом про профільну освіту, для підтвердження профпридатності, до того ж перекладач зобов'язаний підтвердити свої знання у визначеному порядку та пройти процес акредитації у консульстві. Такий перекладач ставить свій підпис на виконаній роботі, а потім його підпис засвідчується вищим керівником консульського відділу та підкріплюється печаткою.

Наприклад, такі країни як Італія та Іспанія, крім самого апостилю на оригіналах або нотаріальних копіях, обов'язково вимагатимуть при підготовці документів, переклад, виконаний акредитованим при їх посольствах перекладачем.

Такий акредитований переклад підходить для передачі до консульського відділу посольства, без додаткового нотаріального засвідчення. Далі виконується перевірка коректності перекладу та консульська легалізація.
Перед виконанням акредитованого перекладу необхідно апостилювати оригінал документа.

Потрібно знати, що перш, ніж братися за підготовку документів, потрібно обов'язково уточнити всі вимоги приймаючої держави.

Співробітники нашого центру зможуть підготувати акредитований переклад та вирішити всі супутні питання. Телефонуйте нам уже зараз.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні