LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль диплому

Якщо після закінчення українського ВНЗ ви плануєте продовжити навчання або знайти роботу за кордоном, то вам буде необхідно пройти процедуру легалізації диплому про вищу освіту. Легалізувати диплом та додаток до нього можна через штамп апостилю або консульську легалізацію.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Поставити апостиль на диплом – це більш простий вид легалізації і він підходить, якщо ви їдете до країни, яка підписала Гаазьку конвенцію про спрощену процедуру визнання документів. Для інших країн – тільки легалізація через консульство.

Навіщо треба апостиль на диплом

Штамп апостилю засвідчує законність отримання диплому в Україні. Після процедури апостилізації ваш диплом та додаток отримають повну юридичну силу для використання за кордоном.

Апостиль теж може бути різним і залежить від вимог іншої країни. Це може бути:

  1. Апостиль диплому та переклад з засвідченням в нотаріальній конторі;
  2. Апостиль диплому, засвідчений переклад та апостиль на перекладі;
  3. Апостиль диплому, акредитований/присяжний переклад з печаткою посольства.

Де зробити апостиль диплому

В Україні всі освітні документи подаються на апостилізацію до Міністерства освіти та науки /МОН/, де вони проходять перевірку по державним базам даних та засвідчуються відповідним штампом.

Апостиль на диплом ставиться саме на оригінал документа, а не на завірену копію. В пластикових дипломах нового зразка робляться отвори, через які стрічкою підшивається аркуш з апостилем та додаток до диплому. На паперовому документі старого зразка штамп ставиться безпосередньо на диплом.

Вартість послуги залежить від бажаного терміну отримання та року видачі диплому. Дипломи старого зразка (видані за часів СРСР) потребують більше часу для апостилізації через необхідність відправки запиту до навчального закладу для оновлення або отримання відсутньої інформації в електронних базах. Відправка запиту та очікування відповіді можуть збільшити термін на 20 днів, тож майте це на увазі.

Щоб не гаяти час на вивчення нюансів процедури та не робити помилкових кроків, Ви можете одразу звернутись до спеціалістів нашої організації «Legal Key» для замовлення послуги апостилю диплому.

Ми приймаємо замовлення з усієї України та зможемо надіслати результат в потрібне місто кур'єрською службою доставки.

Приклад апостилю на диплом та додаток:

Апостиль на диплом про вищу освіту

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні