LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Бельгії

Для законного використання в Бельгії ваші документи мають бути правильним чином легалізовані в Україні. Процедура легалізації може бути різною для кожного документу. Зважаючи на те, що Бельгія є країною-учасницею Гаазької конвенції, процедура легалізації зводиться до проставлення штампу апостилю – це більш проста процедура, ніж консульська легалізація.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Проте, Бельгія висуває додаткові вимоги до апостилю, які мають бути виконані в такому порядку:

  1. Проставлення апостилю на оригіналі;
  2. Переклад *;
  3. Засвідчення перекладу у нотаріуса;
  4. Проставлення апостилю на засвідченому перекладі.

* Документ має бути перекладено на одну з офіційних мов Бельгії: французьку, німецьку або нідерландську – вибір залежить від регіону, в якому ви плануєте використання документів.

Переклад документу має виконуватись дипломованим фахівцем, а нотаріус засвідчує лише кваліфікацію перекладача і не перевіряє коректність перекладу.

Проставлення апостилю на переклад ще називають подвійним апостилем.

Де поставити штамп апостилю для Бельгії

Сьогодні в Україні апостилюванням документів займаються відповідні Міністерства та служби. В залежності від виду документа, вам потрібно подавати заяву на апостиль в те, чи інше Міністерство: Мінюст, МЗС, МОН, МВС, ДПС, ДМС або їх регіональні відділення.

Сам штамп апостилю ставиться на додатковому аркуші, який підшивається стрічкою до оригіналу та перекладу окремо. На оригіналі документу жодних змін не вноситься.

На апостилізацію у вас приймуть документи лише нового зразка, та такі, що не мають пошкоджень та ламінації. Якщо ваші документи не відповідають вимогам, то спочатку потрібно буде їх оновити, отримавши дублікати встановленого зразка у відповідних державних установах.

Загальний термін апостилю для Бельгії можна назвати тільки після ознайомлення з вашим пакетом документів, змінних дуже багато, тому радимо подбати про легалізацію завчасно.

Бюро легалізації «LegalKey» допоможе вам виконати апостиль на документи в Бельгію «під ключ». Звернувшись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в якісному результаті в зазначений термін. Працюємо у всіх містах України, окрім ТОТ.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні