LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Ізраїлю

Переїзд до Ізраїлю є привабливою пропозицією для українців. Найбільш поширена мета – це працевлаштування. Для отримання нової роботи, вам обов'язково знадобляться документи, які ви отримували в Україні. Наприклад, документи про освіту, довідка про несудимість, свідоцтво про народження, свідоцтво про одруження, тощо. Проте українські документи попередньо потрібно легалізувати для використання в Ізраїлі.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Як і більшість сучасних країн, Ізраїль підписав Конвенцію про апостиль, тому для нього діє спрощена процедура визнання українських документів через штамп апостилю.

Процес апостилізації документів для Ізраїлю

В залежності від виду документу вам потрібно звернутись до відповідного Міністерства України для проставлення апостилю. Апостиль може бути проставлено, як на оригіналі, так і на нотаріальній копії.

За вимогою приймаючої установи в Ізраїлі, вам може знадобитись додатково послуга перекладу документу на англійську мову або іврит. Це треба вияснити завчасно.

Звертаємо увагу, що ви не можете поставити апостиль в ізраїльському консульстві. А на документи, отримані в консульствах або посольствах, штамп апостилю взагалі не потрібен.

Апостиль ізраїльських документів для України

З цим питанням є багато тонкощів, вирішити які самотужки дуже важко.

Перш за все вам буде потрібен переклад документу з івриту на українську мову і засвідчення такого перекладу у нотаріуса в Ізраїлі. Нотаріальне засвідчення в Ізраїлі практикується двох видів:

  • Нотаріус перевіряє справжність перекладу і засвідчує його своїм підписом. Для цього він має володіти мовною парою;
  • Нотаріус засвідчує тільки факт перекладу дипломованим перекладачем без перевірки якості перекладу.

Апостиль в Ізраїлі можна виконати так само в різних Міністерствах Єрусалиму  в залежності від типу документу. Після цього треба ще зробити переклад штампу апостилю українською.

Для замовлення послуги апостилю для Ізраїлю або України звертайтесь до нашого бюро легалізації та отримайте якісну послугу в обумовлений термін.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні