LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Китаю

Якщо вам потрібна легалізація документів для використання в Китаї, то маємо для вас приємну новину - 7 листопада 2023 року було відмінено вимогу легалізації документів через китайське консульство та набула чинності спрощена процедура легалізації через штамп апостилю. Це стало можливим завдяки приєднанню Китаю до Гаазької Конвенції про апостиль від 5 жовтня 1961 року.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Всі країни-члени Конвенції про апостиль можуть взаємно визнавати документи за більш простою процедурою. Нагадаємо, що Україна підписала цю Конвенцію ще у 2003 році. Китайські документи можна легалізувати у такий же простий спосіб для використання в Україні.

Переваги апостилю

Ще однією великою перевагою апостилю є його універсальність. Апостильований для однієї країни документ буде дійсним у більшості країн-підписантів Конвенції, а таких сьогодні вже близько 150. Тоді як консульська легалізація робить документ юридично дійсним лише для однієї певної країни.

Для отримання штампу апостилю на український документ, для використання його в Китаї, вам потрібно лише зібрати потрібні документи та звернутись до одного з Міністерств України в залежності від виду документу. Не потрібно більше звернень до консульства Китаю.

Перед зверненням за послугою вам потрібно мати оригінал документу для апостилізації та його нотаріально засвідчений переклад на китайську мову. Оригінал документу має бути нового зразка та без ламінації. Про перелік документів, які потребують апостилю, можна переглянути за посиланням.

Легалізовані до 07 листопада 2023 документи за старою процедурою лишаються дійсними і не потребують проставлення штампу апостиль. Це стосується як документів китайського так і українського походження.

Займатись апостилем для Китаю самостійно доволі важко, якщо ви не знайомі з усіма нюансами процедури. Для замовлення послуги апостилю ви можете звернутись до нашого бюро легалізації LegalKey, ми зробимо все в найкоротший термін та за прийнятною ціною.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні