LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Литва – легалізація документів

Ми розглянемо різні варіанти легалізації документів для Литви та в Литві. В залежності від випадку, ви можете підібрати для себе потрібний спосіб. Перш за все пояснимо, щоб використовувати документи від державних установ в іншій країні, їх потрібно легалізувати, тобто надати їм правомірності за кордоном.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

На сьогодні можливі три способи виконати це: штамп апостилю, консульська легалізація, переклад та нотаріальне засвідчення.

Українсько-Литовська угода

Між нашими країнами було підписано Договір про взаємне надання правової допомоги та впорядкування правових відносин - це значно спрощує визнання документів. Українські документи для використання в Литовській Республіці потрібно лише перекласти на литовську мову та засвідчити переклад в нотаріальній конторі. Аналогічна процедура і для литовських документів для використання в Україні.

Легалізація литовських документів

Розглянемо нюанси легалізації паперів, які отримані в Литовській Республіці для їх використання в інших країнах.

Легалізації підлягають:

  • Папери від державних установ, органів суду, прокуратури;
  • Документи, що мають адміністративний характер;
  • Акти від нотаріусів;
  • Ксерокопії, що засвідчені у нотаріуса.

Апостиль в Литві. Виходячи з того, що Литва входить до складу членів-країн Конвенції про апостиль, між такими країнами діє спрощена процедура легалізації через штамп апостилю.

В Литві апостилізація документів покладена на нотаріусів. Поставити штамп ви зможете тільки на документів отримані після 11.03.1990 року. Більш старі документи треба буде замінити на папери нового зразка.

Консульська легалізація. Якщо країна, до якої ви подаєте литовські документи, не є учасницею Конвенції про апостиль, то перш за все документ легалізується у відповідній установі цієї країни, а потім ще і у консульстві Литви за кордоном або в МЗС Литви.
Подавати документи до МЗС потрібно особисто, надсилання поштою не передбачене.

Нотаріальний переклад. Цей варіант ми розглядали вище. Він актуальний для країн, з якими у Литви підписані індивідуальні домовленості про співпрацю та взаємодопомогу у правових відносинах.

Якщо вас цікавить питання легалізації в Литві або для Литовської Республіки – звертайтесь до нашого бюро за допомогою. В «Legal Key» ви отримаєте якісні послуги в обумовлений термін.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні