LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Німеччини

Використання українських документів на території Німеччини неможливе без їх попередньої легалізації. Враховуючи те, що Німеччина входить до складу країн підписантів Конвенції про апостиль, виконати легалізацію для цієї держави можна у більш простий спосіб через штамп апостилю.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Проставленням апостилю для Німеччини в Україні займаються різні Міністерства. Тип вашого документа буде визначати, куди саме з ним звертатись (МВС, МЗС, МОН, Мінюст).

Порядок апостилізації в Україні для Німеччини

Перш за все потрібно поставити штамп апостилю на оригіналі або копії документу, яка попередньо має бути засвідчена нотаріусом. Процес для кожного документу індивідуальний, тому радимо попередньо проконсультуватись в нашому бюро.

Другим кроком буде переклад документу німецькою мовою. Особливість перекладу полягає в тому, що в Німеччині визнається тільки переклад і його засвідчення від присяжного перекладача.

Завірення перекладу можна доручити звичайному нотаріусу тільки для випадку, коли ви подаєте апостилізовані документи в посольство Німеччини.

Апостиль німецьких документів для України

Таке саме правило стосується і німецьких документів – їх попередньо треба легалізувати через апостиль для можливості використання в Україні та в інших країнах. Штамп апостилю на документи, отримані в Німеччині ви можете поставити в німецьких установах, в посольстві це не можна виконати. Дізнатись, де поставити апостиль, можна в установі, яка видала вам оригінал документу.

І Україна, і Німеччина підписали свого часу Конвенцію про апостиль, яка передбачає спрощену процедуру визнання документів між країнами.

Якщо вам потрібна допомога з легалізації будь-яких документів для Німеччини або України – звертайтесь до нашого бюро легалізації за допомогою у будь-який зручний спосіб.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні