LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Польщі

Плануючи свій візит до Польщі не в туристичних цілях, подбайте завчасно про легалізацію українських документів, якими плануєте скористатись в Польщі.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Легалізувати документи, отримані в Україні, потрібно, якщо плануєте влаштування на роботу, вступ до навчального закладу, одруження тощо. Легалізація підтвердить справжність документу, що він відповідає державному зразку та справжність підписів і печаток на ньому.

Легалізація для Польщі може відбуватись через проставлення штампу апостилю, оскільки і Польща і Україна є членами Гаазької конвенції, яка спрощує процедуру взаємного визнання офіційних документів.

Окрім цього, між нашими країнами було підписано двосторонню угоду про спрощений документообіг, яка передбачає взаємне визнання документів без штампу апостилю.

Переклад документів на польську мову

Трапляються випадки, коли додатково необхідний переклад документів, а вимоги до перекладу залежать від приймаючої установи:

  1. Переклад акредитованим перекладачем (детальніше за посиланням https://legalkey.com.ua/akkreditovannyy-perevod/);
  2. Переклад на польську з засвідченням у нотаріуса, коли нотаріус підтверджує кваліфікацію перекладача, але цей вид перекладу втрачає популярність з року в рік.

Проставленням штампу апостилю для Польщі займаються різні українські Міністерства. Від виду документу буде залежати термін надання послуги та вартість апостилювання.

Як замовити апостиль для Польщі

Ви можете замовити послугу апостилювання в нашому центрі легалізації «під ключ». Вам треба лише зазначити до якої установи подаєте документи, з якою метою та надати нам оригінали для початку роботи – зробити це можна з будь-якого міста України, надіславши їх через кур'єрську службу. Наш співробітник повідомить вам точний термін та вартість, а також проконсультує з питань отримання додаткових довідок, за необхідності.

Готовий результат ви отримаєте кур'єрською службою або особисто в офісі Києва або Івано-Франківська.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні