LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль довіреності

Перш за все пояснимо, що таке довіреність. Довіреність – це документ, за яким довіритель передає певні права на представлення своїх інтересів, розпорядження майном, тощо, довіреній особі, яка може діяти самостійно від імені довірителя до зазначеного в довіреності терміну або безстроково. Довіреність набуває сили після засвідчення у нотаріуса та діє тільки в межах України.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Але що робити, коли є необхідність надати довіреній особі права в іншій країні? Це питання є нагальним в поточних умовах, коли певному колу громадян України заборонено виїзд за її межі через військовий стан.

Які права дає апостиль на довіреності

Штамп апостилю – це печатка квадратної форми, яка проставляється на окремому аркуші та підшивається до оригіналу документа. Спрощена легалізація документів через апостиль має місце тільки для країн, які приєднались до Гаазької конвенції від 1961 року. В іншому випадку вам слід розглянути легалізацію через консульство потрібної країни.

Перш ніж займатись апостилем, потрібно замовити переклад всіх реквізитів довіреності на державну мову країни призначення. Але тут є багато тонкощів, які потрібно врахувати, щоб процедура мала законну силу. Різні країни висувають різні вимоги до перекладу довіреності. Наприклад, для Німеччині та Бразилії не підходить переклад з України, для Італії треба скористатись послугами акредитованого перекладача при консульстві, Австрія та Португалія жадають подвійний апостиль.

Невірно виконаний апостиль зведе нанівець всі ваші старання і фінансові витрати.

Де поставити апостиль на довіреність

Для легалізації довіреності через апостиль треба звертатись до Мінюсту України. Процедура займає 1-1,5 тижні. Після апостилізації довіреність можна буде використовувати в потрібній країні на законних підставах. З нею ваш представник буде вповноважений представляти ваші інтереси та діяти від вашого імені в рамках прописаних повноважень.

Щоб замовити послугу апостилю довіреності «під ключ» Ви можете звернутись до нашої організації «Legal Key». Ми працюємо з усіма містами нашої країни.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні