LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль для Канади

На початку 2024 року Канада стала ще однією учасницею Конвенції про апостиль від 5.10.1961 року. Країни цієї Конвенції мають змогу спрощеного визнання офіційних документів громадян через штамп апостилю. До цього часу для Канади потрібно було виконувати більш складку і тривалу легалізацію українських документів через консульство.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Штамп апостилю проставляється на окремий аркуш та скріплюється з оригіналом. Цим штампом підтверджуються дійсність підписів та печаток на оригіналі. Сам оригінал ніяк не змінюється.

Які документи підлягають апостилюванню

В залежності від мети вашої поїздки до Канади, вам знадобиться різний пакет документів. Наприклад, для працевлаштування може знадобитись апостиль на такі документи:

  • Диплом про освіту, атестат, додатки з оцінками;
  • Довідка про несудимість в Україні;
  • Документи з РАЦС (свідоцтво про народження, шлюб, розірвання шлюбу тощо).

Кожна приймаюча установа в Канаді буде висувати свої вимоги до переліку необхідних документів, тож радимо завчасно дізнатись про всі нюанси. Апостиль в Україні для Канади можна отримати в різних Міністерствах, в залежності від змісту документу.

На деяких документах ви не зможете отримати апостиль на оригіналі, для цього потрібно подати нотаріально засвідчену копію.

Щоб не розбиратись у всіх тонкощах процедури апостилю для Канади – звертайтесь до нашого бюро легалізації «Legal Key». Ми допоможемо вам отримати штамп апостилю у визначений термін, зробимо за необхідності переклад на англійську мову та проведемо засвідчення у нотаріуса.

Працюємо з усіма містами України, крім ТОТ.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні