LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Апостиль /
 4. Апостиль в Мін’юсті України /
 5. Апостиль свідоцтва про народження /
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль свідоцтва про народження

Без перебільшення можна сказати, що свідоцтво про народження протягом життя людини використовується чимало разів для різних випадків: отримання паспорту, виїзду в іншу державу, при досягненні пенсійного віку, отримані спадщини або підтвердження родинних зв'язків.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Проте, як і будь який інший документ, дія свідоцтва про народження обмежена кордонами України. Для використання документу в інших країнах вам знадобиться його легалізувати за допомогою апостилю або через консульство потрібної держави в Києві.

Бюро легалізації «Legal Key» пропонує вам замовити послугу апостилю. Ми беремо на себе всі зобов'язання та надаємо послугу «під ключ», Вам навіть не доведеться особисто приймати в цьому участь.

Після апостилю, ваше свідоцтво про народження можна буде використовувати в багатьох інших країнах на законних підставах.

Де поставити апостиль на свідоцтво про народження

Штамп апостилю на свідоцтво можна отримати виключно в Мінюсті України. Перевірка наданого документа та проставлення штампу займає як мінімум 3-5 робочих днів.

Якщо ви знаходитесь за кордоном, то вам потрібно переслати свідоцтво про народження до нашого бюро і ми подамо його на апостилізацію до Міністерства. Готовий результат відправимо зворотнім шляхом через міжнародну кур'єрську доставку.

Володарям свідоцтва про народження радянського зразка або видані до 2016 року спочатку потрібно отримати дублікат нового формату, оскільки старі документи не приймаються в інших країнах і в апостилі вам буде відмовлено. За отриманням дублікату потрібно звертатись і у випадку ламінації оригіналу або його значного пошкодження. Свідоцтво має бути без ламінації.

В яких випадках можезнадобитись апостиль

Деякі наші клієнти задаються питанням «навіщо потрібен апостиль на свідоцтво про народження»:

 1. Для отримання довідки на проживання;
 2. Під час підготовки паперів на громадянство;
 3. Шлюбні відносини з громадянином іншої країни;
 4. Возз'єднання з родичами;
 5. Реєстрація новонародженої дитини;
 6. Подання документів до вищого навчального закладу;
 7. Отримання візи;
 8. Працевлаштування за кордоном, тощо.

Варто знати, що у апостилю для різних країн можуть бути свої відмінності. Наприклад, Франція та Нідерланди приймають тільки документи з подвійним апостилем. Частина країн вимагає додатковий переклад свідоцтва тільки від перекладача при їх консульстві, тощо.

Ми не радимо займатись питаннями апостилю власноруч, якщо ви не фахівець цієї справи. Допущені помилки вам можуть дорого обійтись в кінцевому випадку, якщо ви опинитесь за кордоном з недійсними документами.

Звертайтесь до професіоналів міжнародного бюро легалізації «Legal Key», отримайте якісний сервіс і впевнено будуйте свої плани.

Приклад свідоцтва з апостилем:

Апостиль свідоцтва про народження

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні