LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль у Вінниці

Апостиль являє собою штамп встановленого зразка, яким засвідчуються офіційні документи для подальшого їх використання в країнах учасницях Гаазької конвенції про апостиль. Отримуючи апостиль у Вінниці ви підтверджуєте тим самим справжність підпису та печатки уповноваженої особи на оригіналі документу.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Штамп апостилю проставляється на окремому аркуші, який підшивається до оригіналу документу і є його невід’ємною частиною. На оригіналі документу при цьому жодних позначень не робиться.

Де поставити апостиль у Вінниці

В Україні немає єдиної державної або комерційної установи, яка займається легалізацією всіх документів. Залежно від типу документу, вам потрібно звернутись до відповідного Міністерства України, наприклад:

  1. Міністерство юстиції України допоможе отримати апостиль на документи з суду, органів юстиції, документи з РАЦС, або ж отримані та засвідчені в нотаріальних конторах.
  2. МОН України зробить апостилізацію на документах про освіту: диплом, атестат, додатки з оцінками, інші освітні документи, які видані профільними освітніми установами.
  3. До МВС України треба звертатись за апостилем на довідку про несудимість або іншими документами, які отримані безпосередньо в МВС.

Окремими документами займаються МЗС, ДМС, ДПС, які були видані безпосередньо цими Міністерствами. Переліки державних установ та їх повноваження періодично змінюються, тому перед замовленням апостилю у Вінниці, радимо отримати консультацію в нашому бюро.

Складнощі апостилю

На перший погляд процедура проставлення апостилю здається простою і швидкою. Проте існують різні нюанси при легалізації документів у такий спосіб, які обумовлені вимогами країн учасниць Конвенції про апостиль. Не існує однакової процедури для всіх країн.

Якщо ви готуєте документи для Австрії, Бельгії, Франції, Великобританії, Португалії, Швейцарії, Нідерландів, Італії або Іспанії, тоді окрім апостилю оригіналу документу, вам знадобиться поставити апостиль і на переклад у Мінюсті України. Більш детально про апостиль на перекладі за посиланням https://legalkey.com.ua/dvoynoy-apostil/

Наше бюро легалізації «LegalKey» надає послуги з апостилізації документів по всій Україні. Мешканці Вінниці та області можуть надіслати нам документи на проставлення апостилю поштою та отримати результати у такий самий спосіб. Вам не варто вивчати тонкощі процедури та відвідувати Міністерства в столиці – всі процеси будуть виконані нашими співробітниками в обумовлений термін, а результат надійде вам на пошту.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні