LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Дніпрі

Проставлення апостилю на документ – це проста альтернатива консульській легалізації. Послуга апостилювання у Дніпрі користується попитом у тих українців, які планують використовувати свої документи в іншій країні. Якщо ви хочете отримати посвідку на проживання, працевлаштуватися, вступити до закордонного ВНЗ або створити сім’ю закордоном, то без цієї послуги просто не обійтися.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Замовити апостиль у компанії чи виконувати дану процедуру самому?

Процедура апостилю доступна лише для подання документів до країни, яка є учасницею Гаазької конвенції. Таких країн приблизно 150, їхній повний список можна знайти за посиланням. Жителі міста Дніпра та області можуть проставити на свої документи штамп апостилю згідно зі всіма правилами, щоб він мав юридичну силу на території країни, куди подається.

Залежно від типу документа, апостиль буде проставлятися в різних Міністерствах:

  • Освітні документи передають в МОН;
  • В Міністерство юстиції України надсилають документи, видані РАЦСом, рішення суду, нотаріально засвідчені документи, витяги з ЄДР, довіреності;
  • Інші документи передають в Міністерство закордонних справ.

Процес апостилювання можна здійснити самостійно, якщо ви готові витратити на це свій час та нерви, але набагато простіше замовити цю послугу в нашому центрі легалізації і бути впевненим у результаті за доступною ціною. Декілька слів, чому до нас звертаються:

  • завжди укладемося у строк від 2-х до 5-ти робочих днів у Мін’юсті та МЗС. У МОН процес триватиме до 30 робочих днів;
  • робота буде виконана безпомилково. Ми скрупульозно ставимося до деталей та в курсі вимог кожної країни;
  • вам не потрібно особисто відвідувати Київ та міністерства, весь процес із Дніпра проходитиме дистанційно. Готові документи будуть надіслані вам кур’єрською службою доставки.

Які документи не можна апостилювати?

Неможливо проставити апостиль на посвідчення особи, права водія, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інші документи фіз.осіб. Для уточнення можливості проставлення апостилю в Дніпрі на якийсь із документів, краще зверніться до нас за консультацією, ми постараємося вам допомогти у вирішенні питання.

Бувають ситуації, коли необхідно виконати переклад документа для використання за кордоном. Ми зможемо виконати переклад та засвідчити його апостилем. Така процедура називається подвійний апостиль і він необхідний, наприклад, для Франції, Англії, Італії.

Наші фахівці мають у своєму розпорядженні всю інформацію про тонкощі апостилювання документів для окремих країн. Замовляйте послугу та будьте впевнені у якісному результаті у встановлений термін.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні