LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Апостиль /
  4. Апостиль в Україні /
  5. Апостиль в Івано-Франківську /
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Івано-Франківську

В 2003 році в Україні було ратифіковано угоду по приєднанню до країн учасниць Гаазької конвенції. Між такими країнами існує спрощена процедура визнання документів через штамп апостилю. Оскільки без апостилю документи можна використовувати тільки в країні, де вони були видані. Після апостилізації будь-який документ матиме законну силу на території іншої держави.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Під час апостилізації перевіряється достовірність підпису уповноваженої особи та печатки організації, де був отриманий документ. Приклади підписів та печаток знаходяться в базах даних відповідних Міністерств.

Якщо ваша країна призначення не є учасницею Гаазької конвенції, тоді треба робити легалізацію документу через консульство.

Де поставити апостиль в Івано-Франківську

В залежності від виду документу (свідоцтва з РАЦС, довідки про несудимість, тощо) штамп апостилю треба ставити в різних Міністерствах в Києві: Юстицій, МВС, МОН, МЗС. Мешканцям Івано-Франківська не обов’язково витрачати свій час та гроші на поїздку до столиці задля особистого відвідування держустанов.

Через наше бюро легалізації «Legal Key» ви можете замовити апостиль документів з Івано-Франківська віддалено без особистої участі, а результати отримати на вказану адресу кур'єрською доставкою. Це суттєво зекономить час та кошти на поїздку.

Наше бюро знаходиться в Києві та Івано-Франківську, тому ми працюємо без посередників, тож за розумну ціну ми зможемо виконати апостилізацію та інші супутні послуги за необхідності. Вартість послуги апостилю для Івано-Франківська буде залежати від типу документа, вимог країни призначення, необхідності отримання оригіналу нового зразка, вартості доставки та бажаного терміну отримання апостилю.

Для замовлення зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні