LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Харкові

Штампом апостилю затверджується справжність документа, отриманого в Україні для пред’явлення закордоном. Проставити апостиль можна на велику кількість документів, крім певного списку (паспорт, права, трудова). Ви можете звернутися до нашого центру легалізації, щоб замовити послугу апостилю в Харкові. Ми виконаємо всю роботу віддалено, а ви заощадите час та нерви. Готові документи ви зможете отримати кур’єрською службою доставки.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Апостилювання документів у Харкові

У Гаазі у 1961 році понад сотню країн підписали конвенцію, Україна серед них. Для всіх країн-підписантів з’явилася можливість простішої процедури легалізації документів – використання апостилю. Штамп апостилю міжнародного зразка проставляється як на оригіналах, так і на копіях документів.

Фахівці нашого центру легалізації зможуть зробити апостиль або консульську легалізацію для мешканців Харкова та області як за прискореною процедурою, так і в стандартному порядку. У терміновому порядку документ можна апостилювати за такий термін:

  • в МЗС (2-3 робочі дні);
  • в РАЦСі і Міністерстві юстиції (від 3 до 5 днів);
  • у Міністерстві освіти на це може піти як 1-3 дні, так і 10, 20 або навіть 30 днів.

Швидкість виконання процедури впливає на вартість, чим швидше, тим дорожче. Але в будь-якому разі, замовити апостиль віддалено з Харкова буде набагато вигідніше, ніж особисто відвідувати Київ та міністерства. Крім того, ви збережете свій час та гарантовано отримаєте від нас відмінний результат, оскільки ми знаємо всі тонкощі апостилювання та консульської легалізації. Які документи в яке міністерство подати, які відмінності у процедурі оформлення для різних країн та інше.

Готові документи ви отримаєте службою кур’єрської доставки.

Що впливає на ціну апостилю та легалізації у Харкові?

Ціна апостилювання формується з урахуванням таких факторів:

  1. Вид апостильованого документа та вимог відповідного міністерства;
  2. Який термін оформлення ви оберете;
  3. Умови країни отримувача. Може бути додатково необхідний нотаріальний переклад, консульська легалізація замість апостилю або подвійний апостиль.

Консульська легалізація буде потрібна для країн, які не є учасниками Гаазької конвенції. Деякі країни вимагають апостиль на нотаріальний переклад. Наші фахівці знайомі з тонкощами процесу для різних країн та зможуть гарантовано надати якісний результат за розумну вартість.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні