LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Херсоні

Щоб прискорити легалізацію документів для використання їх закордоном у 1961 р. багато країн світу підписали Гаазьку конвенцію, серед них і Україна. Ця міжнародна угода дає змогу провести прискорену процедуру легалізації документів через проставлення штампу апостилю. Такі документи матимуть юридичну чинність у країні, куди ви плануєте їх подати.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Апостиль – це штамп певного виду, що ставиться у відповідному міністерстві як на оригіналі, так і на нотаріально засвідчених копіях документів. Штамп апостилю свідчить про правомірність дій підписанта, оригінальність підпису та печатки на документі.

Переваги замовлення апостилю у Херсоні

Апостиль надає документам юридичної сили закордоном, підтверджує їх справжність під час подачі до іноземних установ. У Києві штамп апостилю можна поставити лише у МЗС, Мін'юсті та МОН. У кожне міністерство є черга і отримати послугу за один день практично неможливо.

Наш центр легалізації знаходиться у Києві, ми працюємо без посередників та зможемо безпосередньо подати документи у відповідне міністерство, це дозволяє заощадити час та знизити ціну на послугу. Це дозволяє також гарантовано виконати замовлення у вказаний термін.

Замовляючи послугу апостилю через наш центр, ви можете переслати оригінали документів кур'єрською службою доставки і таким самим чином отримати готові документи назад в Херсон або область.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні