LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 1000 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль документів в Латвії

Апостиль – це спосіб легалізації документів отриманих в одній країні для використання їх в іншій країні. Іншими словами, це процедура визнання закордонних документів для надання їм юридичної сили в країні призначення.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Розглянемо процедуру апостилізації документів, які видані в Латвії, для подальшого їх використання в Україні.

В Латвії легалізувати документи можливо за допомогою електронного апостилю у нотаріуса.

Починаючи з 01.07.2019 р. поставити апостиль на офіційні латвійські документи можна у присяжного нотаріуса в 30-ти різних містах країни. До того, це було можливо зробити лише в столиці Латвії. Більш того, якщо ваші документи зберігаються в електронному варіанті, то апостилізувати їх можна дистанційно.

Апостиль в Латвії можна поставити на документи про освіту, про спадщину, свідоцтво про народження, довідку про відсутність судимості, доручення на представлення інтересів в Україні, тощо.

Перед зверненням за послугою апостилю, вам потрібно підготувати посвідчення особи та власне оригінал документу(ів) для апостилізації. Термін надання послуги становить в середньому 1 день для випадків, коли в реєстрі є зразки підписів та печаток посадових осіб. Держмито за отримання апостилю в Латвії складає 25,34 Євро з урахуванням ПДВ.

Перевірити справжність отриманого апостилю ви можете за посиланням https://www.latvijasnotars.lv/apostille/verify

Апостиль на українські документи для Латвії

Використання українських документів за кордоном, в тому числі і в Латвії, потребує їх легалізації через штамп апостилю.

В Україні апостиль на документи для Латвії можна отримати в різних Міністерствах, в залежності від типу документу. Наприклад, в МОН подаються освітні документи (диплом, атестат, свідоцтво про освіту), в МВС можна апостилізувати довідку про несудимість, в Мінюсті свідоцтва з РАЦС, нотаріальні документи, тощо.

Термін проставлення апостилю для Латвії від 1 робочого дня.

Для замовлення послуги апостилю потрібно принести посвідчення особи та оригінал документу на апостилізацію. Оригінал має бути без ламінації та нового зразка.

Перевагою апостилю є те, що легалізовані у такий спосіб документи можна використовувати не тільки в Латвії, а і на території багатьох інших країн учасниць Конвенції про апостиль.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні