LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Луцьку

З метою спрощення процесу легалізації документів та їх міжнародного визнання, в 1961 році відбулась Гаазька конвенція. До неї доєднались чимало країн Європи та Сполучені Штати Америки. З кожним роком кількість держав учасниць зростає, у 2003 році Україна теж приєдналась до країн учасниць конвенції.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

З того часу українці мають можливість легалізувати документи за спрощеною схемою через штамп апостилю, замість консульської легалізації. Штамп апостилю має затверджений зразок та проставляється на оригіналі або копії документа, яка засвідчена у нотаріуса. Під час процедури апостилю буде перевірено справжність підпису та печаті на документі, буде виконане їх звіряння з наявними  в державній базі.

Де поставити апостиль в Луцьку

Громадянам України, які проживають в Луцьку та області, для проставлення апостилю на документи потрібно звернутись в одне з українських Міністерств, в залежності від виду документа. Це може бути Міністерство внутрішніх справ, закордонних справ, юстиції, освіти та науки.

Всі перелічені Міністерства розташовані в Києві, а тому час та вартість особистої поїздки доволі високі. Особливо враховуючи той факт, що за один день ви можете не впоратись.

Набагато зручніше та надійніше замовити послугу апостилю з Луцька через наше бюро «Legal Key». Наші досвідчені фахівці добре знають свою справу та володіють всіма нюансами апостилізації для різних країн, а нюансів насправді є багато.

Ми чітко знаємо, в якому вигляді треба подавати документи та до якого Міністерства, знаємо скільки коштує апостиль і як довго він робиться. Підкажемо, якщо додатково потрібно зробити нотаріальний переклад зі своїм апостилем – ця вимога є в деяких країнах. Знаємо причини, через які вам може бути відмовлено в легалізації.

Готові документи з апостилем ми надішлемо на зворотню адресу поштою.

Ви можете бути впевнені в якісному результаті, коли ваші документи без проблем приймуть в різні державні установи за кордоном.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні