LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Апостиль /
  4. Апостиль в Міністерстві освіти України /
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Міністерстві освіти України

Якщо вам потрібно апостилювати освітні документи (диплом, атестат та додатки до них, а також свідоцтва про профільну освіту), вам потрібно звернутися в МОН України. Апостиль на документи можна проставити у випадку, якщо країна, де цей документ буде пред’явлений, є учасницею Гаазької конвенції від 1961 р. Багато країн, крім апостилю, вимагають нотаріальний переклад, а також апостиль на цей переклад.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

На які документи можна проставити апостиль в МОН?

Виключно на документи про освіту – це диплом із додатком та/або атестат із додатком. Але в багатьох країнах для підтвердження освіти та відповідності освітньої програми вимагають надати низку інших документів, які також потрібно апостилювати. Серед них можуть бути:

  • Документи про покращення профкваліфікації, закінчення спеціалізованих курсів;
  • Довідка про проходження навчання у вищому навчальному закладі;
  • Навчальні програми;
  • Інші документи, видані причетними до МОН установами;

Апостиль може бути проставлений на освітні документи виключно держ. зразка, які містять інформацію відповідно до законів України.

Вам можуть відмовити в апостилюванні у таких випадках: оригінал документа сильно пошкоджений, інформація на документі нечитабельна, недійсний підпис на документі (зразки підписів можуть звірятися з базою даних МОН), підпис або печатка зовсім відсутні.

Корисна інформація про процедуру апостилювання в МОН

Апостиль на основний документ (диплом, атестат) та додаток до нього – це подвійна робота та оплачується окремо.
Щоб перевірити, чи відповідає ваш документ державному зразку – зверніться до наших спеціалістів, ми виконаємо цю перевірку на відповідність до МОН України.

Вартість та час виконання процедури залежатимуть від зразка документа. Документи нового зразка оформлені у пластиковому вигляді (європейський стандарт), старий зразок виглядає як книжка чи буклет.
Апостилювання документів старого зразка виконується від 20 до 30 робочих днів. Це зумовлено тим, що в базі даних міністерства не зберігається інформація про підписи для перевірки таких старих освітніх документів, і МОН надсилатиме запит до вашого навчального закладу для підтвердження справжності підпису та печатки. Якщо інформація підтвердиться, ви отримаєте «зелене світло» та штамп апостилю, у іншому випадку - відмову.
Якщо ваш ВНЗ не відповів на запит, термін виконання послуги збільшується, прискорити процедуру в цьому випадку ми не можемо, як і гарантувати виконання в обумовлений термін.

Власникам документів нового зразка пощастило більше, оскільки виконання послуги займе не більше 10 робочих днів.
На такі документи, як довідки, дисертації, кандидатські, сертифікати та інші документи про освіту можна поставити апостиль не менше, ніж за 20-30 робочих днів.

Послідовність дій для проставлення апостилю

Всього два етапи і результату досягнуто:

  1. Передати документ, на який потрібно проставити штамп апостилю, ксерокопію паспорта для українців (або ПНП), підписати згоду на надання послуг;
  2. Отримати апостильований документ.

Скористатися цією послугою можуть не лише жителі Києва, весь процес можна оформити віддалено шляхом пересилання документів кур'єрськими службами з будь-якого куточка України.

Важлива інформація! Оформити апостиль у МОН можна без довіреності та зайвих документів.
Ми також можемо виконати подвійний апостиль – проставити штамп не лише на оригіналі, а й на нотаріально засвідченому перекладі. Докладніше про цю послугу читайте тут.

Приклад апостилю на документі

Апостиль в МОН

Апостиль диплома

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні