LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Миколаєві

Щоб спростити процес узгодження та використання документів громадянами у різних країнах, у 1961 році було підписано Гаазьку конвенцію. З цього моменту в країнах-підписантах надання документам юридичної сили проводиться без зайвої бюрократії – через штамп апостилю замість складної консульської легалізації.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Щоб ваш документ мав закордоном таку ж юридичну силу, як в Україні, на ньому та на його копіях необхідно проставити штамп апостилю, який засвідчує справжність підписів, печаток та посад підписантів.

Апостилювання виконується у відповідних міністерствах, там підтверджують дійсність документа. Ви можете пройти цю процедуру віддалено у Миколаєві без візиту до Києва, таким чином ви заощадите на транспортних витратах, проживанні та збережете час, витрачений на черги у МОН, Мін’юсті чи МЗС.

Як оформити апостиль дистанційно з Миколаєва?

Звернувшись до нашого центру легалізації, ви можете отримати штамп апостилю не залишаючи Миколаїв, ми все зробимо віддалено і вам не доведеться відвідувати столицю. Ми працюємо без посередників і знаходимося в Києві, тому немає додаткових витрат на послуги сторонніх людей.

Документи ви зможете надіслати нам кур’єрською службою і таким чином отримати їх назад. Термін виконання замовлень у середньому займає 3 робочі дні.

Конфіденційність та позитивний результат гарантовані.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні