LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Апостиль /
  4. Апостиль в податковій службі /
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в податковій службі

Починаючи з квітня 2023 громадяни України можуть звернутись до ДПС (Державної податкової служби) за послугою проставлення штампу апостилю на документи, які раніше були отримані в цій службі в Києві або в інших обласних підрозділах.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Звернення за отриманням послуги приймаються від власників документу (чий підпис на ньому стоїть) або їх уповноважених представників за нотаріальною довіреністю.

Підготовка документів для звернення

Для отримання послуги апостилю в ДПС підготуйте такі документи:

  1. Оригінал та його копію, яка має бути попередньо засвідченою у нотаріуса. Штамп апостилю ставиться саме на копію документу;
  2. Сплатити держмито та надати квитанцію про факт оплати або підтвердження, що ви маєте право на безкоштовне отримання апостилю в ДПС;
  3. Напишіть заяву на отримання послуги. Заява має містити відомості про назву документу та цільову країну, до якої в результаті подається документ з апостилем. Це обов’язкові дані відповідно до положень Гаазької конвенції.

Треба зазначити, що легалізація документів через апостиль в ДПС можлива лише для країн, які є учасниками Конвенції про апостиль.

Вартість послуги в Державній податковій службі становить 51 грн (3 неоподатковані мінімуми). Послуга надається безоплатно для інвалідів 1-ї та 2-ї груп, учасників та інвалідів Другої світової війни, 1-ї категорії чорнобильців, дітей без батьківської опіки, коли апостиль потрібен саме на документи цих осіб.

Після подачі пакету документів, розгляд вашої заяви в ДПС може тривати до 20 днів.

Бюро легалізації "Legal Key" може виконати "під ключ" процедуру проставлення штампу в податковій без вашої участі, а результат надіслати кур’єрською службою на потрібну адресу. Звертайтесь за потреби, будемо раді співпраці.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні