LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль у Запоріжжі

Якщо ви плануєте виїхати закордон на ПМП, знайти там роботу чи стати студентом, вам необхідно відповідним чином підготувати документи для подання в іншу країну. Ми допоможемо зробити апостиль мешканцям Запоріжжя, щоб вам не потрібно було їхати до Києва до відповідних міністерств. Ви зможете пройти процедуру апостилювання дистанційно, а готові документи отримати кур'єрською службою за вказаною адресою.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Апостилювання документів у Запоріжжі від професіоналів

Апостиль є необхідним для надання юридичної сили українським документам на території іншої держави. Процедура проставлення апостилю у Запоріжжі – це найпростіший варіант консульської легалізації, який підходить для багатьох країн-учасниць Гаазької конвенції. Але деякі країни вимагають подвійний апостиль, у цьому випадку печатка ставиться на вихідному документі та його нотаріально засвідченому перекладі. Такий варіант застосовується, наприклад, для Норвегії, Бельгії та інших. Детальнішу інформацію ви зможете отримати у наших консультантів.

Процедура стає більш складною, якщо країна, до якої ви прямуєте, не підписала Гаазьку конвенцію (Канада, ОАЕ, Єгипет, Саудівська Аравія та інші). Для таких країн необхідно виконати консульську легалізацію замість апостилю. Ми допоможемо виконати легалізацію документів для таких країн, оскільки маємо багаторічний досвід та знаємо всі тонкощі процедури.

Чому клієнти обирають нас?

Ми маємо великий досвід роботи в цій галузі, зможемо легко проставити апостиль мешканцям Запоріжжя у найкоротші терміни та без помилок. Гарантуємо збереження оригіналів документів та конфіденційність.

Ви можете звернутися до нас дистанційно, немає потреби відвідувати Київ особисто, витрачати кошти на транспорт та проживання у столиці. Достатньо надіслати нам документи дистанційно і отримати готовий результат службою доставки зі штампом апостилю або легалізації.

Скільки коштує апостиль та легалізація у Запоріжжі?

Ціна напряму залежить від необхідного терміну виконання, країни призначення та міністерства, до якого подаються документи. У вартість послуги входить оплата мита державних послуг.

Звертайтеся до нас, якщо вас цікавить легалізація таких документів:

  • Освітні документи (МОН);
  • Довідка про несудимість, довідка про місце реєстрації (МЗС);
  • Медичні довідки (МЗС);
  • Документи РАЦС (Міністерство юстиції);
  • Нотаріально засвідчені документи (Міністерство юстиції);

Не можна апостилювати паспорт, посвідчення водія, деякі інші особисті документи. Звертайтеся до нас за допомогою та отримайте гарантований результат.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні