LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль в Житомирі

Отримані в Україні державні документи ви можете використати виключно в межах нашої країни. Якщо ви плануєте майбутнє в іншій країні, наприклад вступ до вищого навчального закладу, пошук роботи, одруження, отримання ВНЖ тощо, то у вас мають бути належним чином підготовлені українські документи.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Процедуру підготовки називають легалізацією. Легалізація документів в Житомирі і інших містах України може виконуватись двома способами: через штамп апостилю або через консульство потрібної країни. Це обумовлено тим, що різні країни мають різні договірні відносини між собою для взаємного визнання документів.

Якщо країна, до якої ви прямуєте, входить до складу учасників Конвенції про апостиль, тоді процедура легалізації відбувається через проставлення апостилю у відповідному Міністерстві України або державних службах і їх підрозділах в Житомирі.

В іншому випадку документ легалізується в консульстві.

Де поставити штамп апостилю в Житомирі

Кожен тип документу має проходити апостилізацію у відповідній державній установі, яка видала цей документ або займається його легалізацією. Наприклад:

  • документи про отриману освіту можна легалізувати через апостиль в МОН;
  • довідки з РАЦС, судові рішення, довідки з держреєстру проходять через Міністерство юстиції.
  • архівні документи, довідки з медзакладів через МЗС.

Перебуваючи в Житомирі вам буде потрібно відвідати столицю України, де власне розташовані Міністерства, і подати власноруч документи на отримання апостилю. Інший варіант - це замовити послугу апостилю на документи в нашому бюро легалізації та отримати результати в Житомир на потрібну адресу.

Це значно скоротить ваші витрати та час, оскільки є багато нюансів в процедурі легалізації для різних країн і розібратись в цьому самостійно доволі важко.

Вам лише потрібно надати до нашого офісу оригінал документу на проставлення апостилю, вказати країну призначення, мету виконання процедури і написати довіреність на представника нашої компанії, який буде діяти від вашого імені в межах наданих повноважень. Обмін оригіналами документів відбувається через кур'єрську службу.

Термін і вартість замовлення залежить від типу документу, вимог цільової країни та кількості документів, які потрібно апостилізувати. Рекомендуємо не відкладати цю процедуру на останній момент, оскільки є багато факторів, які можуть уповільнити проставлення апостилю в Житомирі, наприклад:

  • ваш документ має застарілий зразок, заламінований або пошкоджений, потрібно буде спочатку отримати дублікат нового зразка;
  • потрібно виконати переклад та додатковий апостиль на перекладі;
  • в Міністерстві не вдалось пройти перевірку автентичності підписанта і було надіслано запит на уточнення даних до органу, який видав цей документ тощо.

Наш головний офіс знаходиться в Києві і ми маємо можливість подавати документи клієнтів до Міністерств без залучення посередників. Звертайтесь та отримайте якісні послуги за розумну вартість.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні