LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
Ціна від 500 грн.
Термін від 1 дня

Апостиль у Львові

Процес апостилювання документів необхідний для надання їм юридичної сили в країні-одержувачі, він підтверджує справжність документа, підпису і печатки. Жителям Львова обов’язково доведеться скористатися послугою апостилю, якщо вони планують переїзд закордон, вступ до ВНЗ чи працевлаштування закордоном, або ж одруження з іноземним громадянином.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Оформлення апостилю для мешканців Львова

Ви, звичайно, можете відвідати Київ, якщо маєте час, витратитися на дорогу і проживання в столиці, провести час у чергах міністерств і навіть поїхати ні з чим. Куди простіше і доцільніше довірити цю справу професіоналам із нашого центру легалізації віддалено зі Львова чи області, та отримати бажаний результат в обумовлений термін та за помірну ціну.

Схема роботи виглядає наступним чином:

  • Ви надсилаєте оригінали документів зі Львова до Києва службою кур'єрської доставки;
  • Ми надсилаємо документи у відповідне міністерство. Наприклад, освітні документи в МОН, документи РАЦС в Міністерство юстиції, інші документи в МЗС;
  • Якщо потрібно, то ми виконаємо нотаріальний переклад із апостилем;
  • Готові докумети відправимо назад кур'єрською службою доставки до Львова. За безпеку документів ми несемо відповідальність.

Вся робота буде виконана в обумовлений термін, якщо не буде затримок у самих міністерствах. Замовлення беремо в роботу в день отримання документів зі Львова. Великий досвід та скрупульозність наших професіоналів гарантує якісне виконання замовлення.

Що може впливати на ціну апостилю зі Львова?

Важливо зазначити, що відвідати Київ буде дорожче, ніж замовити терміновий апостиль зі Львова. У вартість наших послуг вже закладено сплату мита, послуг спеціалістів та відправлення поштою. Ціна формується з урахуванням таких нюансів:

  • Конкретного міністерства, де проставлятиметься штамп апостилю. У Міністерстві освіти ціна буде високою, а в Мін’юсті нижчою;
  • Термін виконання, швидкість виконання збільшує вартість;
  • Якщо приймаюча країна потребує подвійного апостилю, коли апостилюється додатково нотаріальний переклад, це збільшить ціну;
  • Чи є країна-одержувач учасницею Гаазької конвенції. Якщо ні, то потрібна консульська легалізація, а вона коштує дорожче.

Заощаджуйте свій час та гроші, замовте апостиль у Львові віддалено та отримайте гарантований результат від нашого центру легалізації.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні