LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Блог /
  3. Як перевірити справжність апостилю /

Як перевірити справжність апостилю

Якщо ви не займались проставленням штампу апостилю через Міністерство особисто, а доручили цю роботу посереднику, то буде не зайвим перевірити справжність отриманого штампу. І краще зробити це своєчасно, оскільки опинившись з недійсним апостилем в іншій країні, ви потрапите в неприємну ситуацію.

Апостиль від МінюстуНажаль, серед виконавців послуг з апостилізації трапляються шахраї і аби убезпечити себе від неприємностей, ми дамо поради, як перевірити результат роботи компанії посередника.

Перевірка апостилю:

  1. На апостилі від Мінюст ви зможете знайти фразу «Для перевірки видачі апостилю див. www.apostille.minjust.gov.ua». Перейдіть за цим посиланням, вкажіть номер та дату видачі апостилю і натисніть «Перевірити».
  2. На апостилі від Міністерства освіти та науки буде фраза «Перевірка апостилю http://enic.in.ua/index.php/ua/aporegua» - це посилання на електронний реєстр апостилів, який ведеться з 18 січня 2013 року. Вкажіть номер апостилю, заяви та дату і натисніть «Пошук».
  3. Перевірити онлайн апостиль від МЗС не має можливості. В цьому випадку ви можете лише порівняти свій результат з наявними прикладами на нашому сайті.

Якщо результати пошуку дали негативний результат – це може свідчити про недійсність вашого апостилю. У випадку, якщо за вказаними даними, ви отримали інформацію про іншу особу – це привід звернутись до уповноважених органів для роз’яснення ситуації та можливого притягнення до відповідальності посередника.

Як убезпечити себе від підробки

Послуга апостилю через посередника передбачає 50% передплати та оплату 50% перед тим, як вам будуть надіслані оригінали документів кур’єрською службою.

Щоб мінімізувати ризики, попросіть скан-копію апостилю перед остаточною оплатою для перевірки через зазначені вище сервіси. У випадку виявлення підробки, ви зможете вимагати повернення передплати.

Виконуючи пошук бюро легалізації, детально вивчіть відгуки попередніх клієнтів з незалежних джерел, перегляньте приклади виконаних робіт на сайті бюро, перегляньте активність компанії на її сторінці в соцмережі, зателефонуйте та поспілкуйтесь з менеджером, так ви зможете зрозуміти наскільки кваліфіковано проходить спілкування. Зробіть для себе висновки та оберіть бюро, якому можна довіряти.

LegalKey