LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Реєстрація шлюбу за добу в Україні /
  4. Реєстрація шлюбу за 24 години в Україні /

Реєстрація шлюбу за 24 години

В Україні процедура одруження визначена деякою послідовністю дій – майбутнє подружжя відвідує РАЦС за місцем прописки, оформлюють відповідну заяву, отримують інформацію про дату проведення реєстрації та розпочинають підготовчий процес.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Якщо ви хочете зареєструвати шлюб без тривалих очікувань – звертайтеся до нас, ми організуємо цей процес максимально швидко.

Ми надаємо послугу «Реєстрація шлюбу за 24 години» у великих містах нашої країни: Київ, Харків, Дніпро, Суми, Одеса.
«Реєстрація шлюбу за 24 години» - це пробний проект Мін’юсту України, але він успішно функціонує вже не один рік у містах-мільйонниках.

Реєстрація шлюбу за 24 години

У нашому міжнародному бюро легалізації ви зможете підібрати будь-який зручний день для реєстрації шлюбу.
Вартість цієї послуги трохи вища за стандартну процедуру в районному РАЦСі, але в результаті ви заощадите безліч часу і переживань за весь процес, який ми візьмемо на себе. Кінцева вартість залежатиме від місця проведення та формату церемонії та може коливатись від ______ грн. та до _______ грн.

Скористатися нашою послугою «Реєстрація шлюбу за 24 години» можуть як резиденти, так і нерезиденти України. Навіть якщо подружжя громадяни іншої країни – це не стане на заваді. Подати заяву в нашу компанію ви можете, навіть перебуваючи в іншому місті України.

«Реєстрація шлюбу за добу» - виконується максимально оперативно, всі процеси налагоджені та узгоджені, щоб молода пара не мала приводу для хвилювання, а настрій був святковим. Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що процес одруження пройде ідеально, всі документи будуть перевірені нашими спеціалістами і в результаті ви отримаєте офіційне свідоцтво із РАЦС із відповідним записом у книзі записів актів цивільного стану того ж дня.

Наша команда слідкує за сучасними трендами у цій сфері, ми бережемо ваш час та забезпечуємо комфорт на всій церемонії.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні