LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Відновлення документів /
  4. Довідка про наявність водійського посвідчення /

Довідка про наявність водійського посвідчення

Отримати в Україні Довідку для підтвердження стажу водія можна в Сервісному центрі МВС за місцем проживання. Зробити це можна самостійно або за довіреністю через наш центр легалізації без особистої присутності.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Довідка про наявність водійського посвідченняДовідка про стаж водіння дійсна по всій території України та може містити різну інформацію. У мінімальному змісті вона підтверджує, що її власник має посвідчення водія певної категорії і може керувати транспортним засобом на законних підставах. У документі буде вказано дані посвідчення водія: серія, номер, коли видано, термін дії (якщо є обмеження за строком дії) та стаж водіння.
Довідка про наявність посвідчення водія додатково містить порядковий номер, дату, штамп МВС України та підпис співробітника центру.

Апостиль на довідці про стаж

Якщо вам необхідно використовувати таку довідку за кордоном, її потрібно легалізувати в Україні через штамп апостилю або консульську легалізацію (залежить від країни призначення).

Для деяких країн може знадобитися переклад довідки та проставлення апостилю на перекладі. Більш детальну інформацію щодо процедури легалізації довідки ви можете отримати у нашого консультанта.

Довідка, що підтверджує стаж водія, може бути потрібна для працевлаштування, оренди авто та іншого.

Порядок отримання довідки про водійський стаж

Щоб отримати довідку за допомогою нашого центру легалізації «Legal Key», потрібно надати нам на електронну пошту наступні документи:

  1. Скан перших двох розворотів українського паспорта;
  2. Скан посвідчення водія з обох сторін;
  3. Вказати зворотну адресу та контактні дані одержувача для отримання готового документа;
  4. Чек про оплату послуги.

Після отримання всіх необхідних документів ми надішлемо вам на вказану адресу готову довідку. Термін виконання послуги 10-12 робочих днів (не враховуючи послугу апостилю).

Для замовлення довідки про підтвердження посвідчення водія заповніть заявку нижче або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні