LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Довідка про несудимість /
  4. Довідка про несудимість Україна /

Витяг про несудимість (довідка про відсутність судимостей)

Наше міжнародне бюро легалізації «Legal Key» розташоване в Києві, але ми надаємо послуги по всій території України, для всіх міст. Ви можете замовити всі представлені на сайті послуги, перебуваючи в будь-якому обласному центрі чи населеному пункті.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Запоріжжя, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Вінниця, Львів, Суми, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Полтава та інші – наша географія роботи дозволяє надавати якісний сервіс усім без винятку.

«Legal Key» допоможе витребувати довідку про відсутність несудимості в Україні

Замовляйте послугу віддалено та отримайте витяг про несудимість кур'єрською службою доставки за вказаною адресою. Також ви можете звернутися до нас для подальшої легалізації довідки, якщо ви плануєте використовувати її закордоном. Можливі різні терміни оформлення довідки про відсутність несудимісті, від терміну залежатиме ціна послуги.

Вам потрібно надіслати нашому менеджеру необхідну інформацію в електронному вигляді для отримання довідки, а також вказати, для якої країни потрібна довідка і за який термін виконання. Ваша особиста присутність не знадобиться.

Отриманий результат ми спершу надсилаємо у вигляді скан-копії, щоб ви переконалися в коректності та змогли перевірити справжність довідки в онлайн-сервісах. Після остаточної оплати, ми надішлемо оригінал через перевірені поштові сервіси. Ціна доставки оплачується одержувачем окремо та залежить від регіону проживання.

Приклад витягу про несудимість

Витяг про несудимість

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні