LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Іноземцям /

Послуги для іноземців

Практично будь-який іноземний громадянин при переїзді до нашої країни зіткнеться з безліччю питань в оформленні документів, законодавстві, особливостях ведення бізнесу та інших бюрократичних нюансів. Щоб не опинитися в неприємній ситуації або зовсім за межами правового поля, ми радимо скористатися послугами професійних юристів для вирішення нагальних проблем, ніж розбиратись в цьому самостійно.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Бажання заощадити на консультації з юристом може обійтися дорожче зрештою. Неправильно оформивши документи, ви можете втратити час, гроші або можливість зробити заплановане. Після консультації з нашими фахівцями ми зможемо зайнятися підготовкою потрібного переліку документів, необхідними перекладами, їх нотаріальним засвідченням, забезпечимо супровід у питаннях звернення до державних установ.

Іноземним громадянам наше бюро легалізації надасть такі послуги:

Важливо пам'ятати, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Ось чому так важлива професійна підтримка. Ми цінуємо час наших клієнтів та надаємо всі послуги у чітко обумовлений термін, щоб не порушити Ваші плани.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми знаходимося у Києві, але можемо надавати послуги по всій території України віддалено.

І знайте, що Україна дуже гостинна країна, вона прийме вас і забезпечить гідними умовами для роботи, навчання та проживання.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні