LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Легалізація документів /
  4. Кувейт – консульська легалізація документів /

Кувейт – консульська легалізація документів

Кувейт у 1961р. не підписав Гаазьку конвенцію, тому простіша процедура апостилювання документів не може бути застосована в цьому випадку. Щоб ваші українські документи (свідоцтва, акти, освітні документи, довідки, довіреності та інше) мали законність на території Кувейту, їх потрібно легалізувати, зробити це можливо лише за допомогою консульської легалізації у столиці України.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Вартість та термін виконання послуги легалізації для Кувейту для кожного типу документа є різною. Однією з обов'язкових складових процедури буде переклад документів арабською мовою, ціна перекладу залежить від кількості сторінок і знаків.

Які документи потрібно зібрати перед початком легалізації?

  1. Ксерокопія паспорта громадянина України, чиї документи подаються на легалізацію. Власникам нових ID карток потрібно мати витяг з реєстру про місце прописки в Україні. Якщо в силу якихось обставин, ви змінили прізвище, знадобиться документ, що підтверджує факт зміни прізвища – це може бути свідоцтво про одруження, про зміну імені/прізвища.
    Для громадян інших держав, які мешкають в Україні, додатково потрібно мати ПНП.
  2. Оформити довіреність на легалізацію в консульстві Кувейту на нашого співробітника, який представлятиме ваші інтереси. Таку довіреність ви можете оформити у нотаріуса в нашому офісі або в будь-якому іншому місці. Подається лише нотаріально засвідчена довіреність та оригінал;
  3. Підготувати папку із документами, які потрібно легалізувати;
  4. Заявник також має надати ксерокопію закордонного паспорта. Це необхідно, щоб перекладач не припустився помилок у імені або прізвищі під час підготовки перекладу. Ваші ім'я та прізвище мають бути прописані точно як у закордонному паспорті без помилок, оскільки паспорт засвідчує вашу особу та приналежність до цих документів закордоном.

У цій непростій процедурі буде складно розібратися самостійно, особливо якщо терміни підтискають.
Наше міжнародне бюро виконає весь комплекс робіт з консульської легалізації документів для Кувейту та інших країн без вашої особистої присутності. Результати роботи ми надішлемо кур'єрською службою за вказаною адресою.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні