LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Легалізація документів /
Легалізація документів

Легалізація документів в Києві

У столиці України, як і в столицях багатьох держав, розташовано багато посольств іноземних країн, з якими вибудовані дипломатичні відносини. У Києві знаходяться міністерства та багато інших державних установ, через які проводяться процедури легалізації документів. Це може бути отримання візи, консульська легалізація документів. Перед поданням документів у ту чи іншу інстанцію їх потрібно належним чином підготувати, при необхідності виконати переклад, засвідчити його нотаріально та інші нюанси.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Процедура легалізації документів у Києві дуже важлива і не можна ставитися до неї недбало, щоб не зіткнутися з труднощами та обмеженнями в іншій країні. Саме тому краще звернутися до наших фахівців, які знають всі аспекти роботи тих чи інших установ та їх вимог.

Ми знаходимося та працюємо у Києві без посередників, що здешевлює вартість робіт та скорочує термін виконання.

Що таке консульська легалізація?

Щоб ваші документи можна було використовувати закордоном, їх необхідно легалізувати. Легалізація – це процес надання юридичної чинності наявним документам. Для різних документів та країн-одержувачів ця процедура буде різною за часом, вартістю. Різні документи мають проходити через різні міністерства, у посольств також будуть свої особливості, які обов'язково потрібно врахувати.

Вам не потрібно буде вивчати всі нюанси, витрачати багато часу, якщо ви замовите надання послуги легалізації документів через нас у Києві. У столиці ця послуга має постійний попит і ми багато разів виконували цю роботу, тому можемо гарантувати якість.

Консульська легалізація є набагато складнішою та тривалішою, ніж апостиль документів. Як дізнатися, який вид легалізації вам потрібний? Це залежить від країни, в якій ви будете використовувати документи, апостиль застосовується лише до країн-учасниць Гаазької конвенції. Думка, що одного разу легалізований документ, можна використати у всіх країнах – хибна.

Яка послідовність легалізації іноземних документів?

Для кожного документа процес в Україні стандартизований та складається з певних кроків.
Наприклад, для певного документа потрібно спочатку нотаріальне засвідчення ксерокопії, печатка у Міністерстві Юстиції, легалізація в МВС, легалізація в представництві тієї країни, куди потрібно подати документ. Процес досить непростий і тривалий, особливо якщо врахувати, що у різних країнах свої вимоги до легалізації та перекладу.

Виконувати весь процес самостійно, особливо вперше, виходить не всім. Буде правильніше спочатку зв'язатися з нашим спеціалістом для отримання консультації та, можливо, замовлення послуги.

Наші фахівці з багаторічним досвідом виконають роботу швидко та в розумних цінових рамках. Ваша особиста присутність буде не обов'язковою, а результати роботи ми зможемо надіслати до будь-якого міста України. Звертайтеся до професіоналів!

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні