LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Легалізація документів /
  4. Легалізація документів для Єгипту /

Легалізація документів для Єгипту

Держава Єгипет не підписала Гаазьку конвенцію в 1961 р., тому процедура легалізації є більш трудомісткою і виконується в посольстві Єгипту в Києві. Такі непрості завдання найкраще доручити професіоналам нашого бюро легалізації, щоб отримати готовий документ із дотриманням усіх правил.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Процес легалізації документів для Єгипту є досить стандартним і складається з таких етапів:

  • Спочатку потрібно виконати переклад документів на арабську мову;
  • Потім засвідчити цей переклад у нотаріуса, який підтвердить особу та професіоналізм перекладача. Документ буде зареєстровано у реєстрі, підписано та прошито нотаріусом;
  • Далі нотаріально засвідчений документ передається до Мін'юсту України для затвердження підпису та штампу нотаріуса;
  • З Міністерства Юстиції ви отримаєте засвідчений підписом та печаткою документ, також на документі мають бути зазначені ПІБ та посада відповідальної особи. Печатка міністерства містить реєстраційний номер документа, дату штампу. На штампі розписується відповідальна людина, яка проводила перевірку. Додатково, ваш документ повинен містити штамп Відділу з питань нотаріату при Мін'юсті.
  • Отриманий документ підлягає легалізації в Міністерстві Закордонних Справ. Там документ проштамповують для затвердження підписів та штампів, отриманих у Мін'юсті. На штампі прописується дата його проставлення, а також ПІБ, підпис відповідальної особи та порядковий номер документа з реєстру поточного Міністерства. Відповідальною особою на сьогоднішній день є керівник відділу консульської служби МЗС. Все це додатково закріплюється печаткою МЗС України.
  • На останньому кроці, власне, сама легалізація в Посольстві Єгипту в Києві. На документі ставлять додатковий штамп англійською мовою. Посольство Єгипту засвідчує печатки та штампи двох попередніх Міністерств. На штамп вписується дата, порядковий номер документа, розмір сплаченого збору, ПІБ консула Єгипту та його підпис. Оплата консульського збору додатково підтверджується приклеєними марками на документ. І плюс до всього - печатка Посольства Єгипту.

Після проведення всіх описаних етапів, ваш документ легалізований і може бути прийнятий у різні держ. установи в Єгипті. Він має повну юридичну силу.

Якщо у вас немає навичок у подібних питаннях, то правильніше за все довірити таку роботу нашим співробітникам, досвід яких дозволить отримати гарантовано коректно легалізований документ, щоб вам не довелося зіткнутися з труднощами закордоном.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні