LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Нотаріальні послуги /

Нотаріальні послуги

Завданням нотаріуса, в основному, є підтвердження фактів, угод, підписів, щоб офіційно засвідчити факт якоїсь події, та надати документам юридичну силу.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Нотаріальні послуги від приватного нотаріуса мають таку ж юридичну силу, як і від державного нотаріуса. Приватний нотаріус, як фахівець, отримує всі повноваження та дозволи від держави.

Вартість нотаріальних послуг

Всі послуги у нотаріуса платні. Їх вартість базується на розмірі держмита, зборів та комісії за роботу спеціаліста. У середньому ціни на послуги нотаріусів у Києві не дуже відрізняються.

Щоб скористатися будь-якими нотаріальними послугами, фізичним особам обов'язково потрібно мати при собі паспорт (оригінал) та ідентифікаційний код. Інші додаткові документи можуть бути потрібні при замовленні певних послуг, їх перелік краще уточнити у менеджера по телефону перед візитом.

Наше бюро легалізації надає такі послуги:

Перед замовленням якоїсь послуги Ви можете зв'язатися з нашим спеціалістом будь-яким зручним способом для отримання короткої консультації. Будемо раді бачити Вас у нашому київському офісі. Ви також зможете звернутися до нас за іншими послугами, за потреби.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні