LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Паспортний стіл /

Паспортний стіл

Основною функцією паспортного столу є облік реєстрації громадян. Усі особи без винятку, які перебувають в Україні на законних підставах, мають конституційне право на свободу пересування, свободу вибору місця проживання та перебування. Крім прав, є обов'язок зареєструватися за місцем проживання.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Реєстрація ділитися на постійну (за адресою проживання) та тимчасову (за адресою перебування). У паспортному столі також проводиться операція - зняття з обліку за місцем проживання, щоб у встановлений законом термін людина могла стати на облік за іншою адресою. Зареєстровані місця перебування та проживання можуть відрізнятися.

Паспортний стіл

Інші послуги паспортного столу

Крім обліку реєстрацій проживання, у паспортному столі надаються такі послуги:

  1. Видача закордонного паспорта, що підтверджує вашу особу за межами України. Для осіб віком від 16 років, термін дії закордонного паспорта становить 10 років. Для дітей паспорт доведеться оновлювати кожні 4 роки;
  2. Видача/заміна паспорта чи ID картки для громадян України. На додаток до ID картки ви також можете оформити виписку з інформацією про прописку. Паспорт можуть отримати особи, які досягли віку 14 років;
  3. Отримання довідки переселенця або додаткового захисту;
  4. Виписка людини після смерті;
  5. Оформлення українського громадянства.

Інформація для тих, хто вирішить самостійно оформити послугу. Як і у багатьох установах України, у паспортному столі діє зручна електронна черга. Щоб зайняти місце у черзі, вам потрібно взяти номерний талон через термінал, або ви можете записатися онлайн через сайт dmsu.gov.ua. Послуги паспортного столу платні.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні