LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Іноземцям /
 4. Отримання ІПН в Україні для іноземця /

Отримання ІПН в Україні для іноземця

Процедура отримання ІПН для іноземних громадян визначається Положенням про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізосіб, що закріплено у постанові Міністерства фінансів від 29 вересня 2017 р. за номером 82.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Щоб іноземець міг вести в Україні законну діяльність та отримувати послуги, він має отримати ІПН у таких випадків:

 • Для пошуку роботи в Україні;
 • Щоб займатися підприємницькою діяльністю;
 • Щоб мати змогу здобувати освіту;
 • Подати документи на отримання громадянства;
 • Заснування компанії;
 • Відкрити рахунок в банку

Оформлення коду у Києві для іноземця

Щоб іноземний громадянин міг отримати ІПН у Києві, йому потрібно заповнити облікову картку, та разом з іншими зібраними документами прийти за місцем проживання у відділення податкової у м.Києві.

Щоб отримати ідентифікаційний код могла людина, яка ще не досягла віку 16 років, визнана недієздатною або з обмеженими можливостями, потрібно зробити це через опікуна або представника за наявності паспорта з перекладом державною мовою України. Якщо інтереси представляє опікун, додатково потрібний документ підтверджує опіку.
Крім цього, ви маєте право оформити довіреність на людину, яка представлятиме ваші інтереси в отриманні коду без вашої участі. Цю процедуру можна замовити у нашій компанії. Ми надамо консультацію з підготовки до збору документів, допоможемо заповнити облікову картку або візьмемо на себе всі питання щодо отримання коду.

Нижче перерахуємо документи, які потрібно зібрати для отримання ІПН іноземцям та особам без громадянства:

 • Подати заяву, щоб дані були внесені до бази платників податків згідно з зразком (облікова картка);
 • Інформація у паспорті про те, що іноземець на законних підставах перебуває в Україні (потрібно у разі власноручної подачі документів);
 • Переклад паспорта на державну мову з нотаріальним засвідченням;
 • Якщо послугу виконує представник, необхідно скласти довіреність і також її засвідчити у нотаріуса.

Чи можна отримати код за закордонним паспортом?

Так можна. Громадянин іншої держави має можливість подати запит на отримання ІПН за своїм паспортом. За відсутності у нерезидента паспорта громадянина України процес отримання коду займе більше робочих днів, оскільки процес вимагатиме додаткових підтверджень інформації.

На замітку!
При видачі ідентифікаційного коду податковий інспектор додатково перевіряє місце реєстрації, якщо інформація про реєстрацію в паспорті іноземця відсутня або особа виписана, потрібно подати додатково документ, де вказана інформація про місце прописки. У випадку, коли людина зареєстрована за кордоном, але має ПМП в Україні, необхідно надати ксерокопію ПМП.

Звернувшись до нашого центру легалізації, ми повністю зможемо вирішити всі питання, пов'язані з отриманням ІПН для іноземців, навіть без вашої особистої присутності.

Результатом нашої роботи буде внесена до держреєстру інформація (ПІБ платника податків, інформація про громадянство, дані про прописку, інша супутня інформація). Все буде перекладено українською мовою.

Термін виконання послуги через нашу компанію становитиме до 7 робочих днів, але ми зробимо все, щоб прискорити цей процес, та ви залишилися задоволені роботою.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні