LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Відновлення документів /
 4. Отримання або відновлення ІПН /

Отримання або відновлення ІПН

Претендувати на отримання ІПН можуть українці, нерезиденти та особи, які не мають громадянства.
ІПН – це один із найголовніших документів.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Власники ідентифікаційного коду можуть скористатися такими послугами в Україні:

 • Нотаріальні послуги (купівля, продаж рухомого та нерухомого майна);
 • Послуги банків;
 • Працевлаштування;
 • Зареєструвати ФОП або відкрити компанію;
 • Стати студентом ВНЗ.

Отримання або відновлення ІПНІноземним громадянам, які перебувають на території України та планують здійснювати тут будь-яку діяльність, ми радимо негайно розпочати процедуру отримання ідентифікаційного коду, оскільки він може знадобитися будь-якої миті.

Хто має право отримати ІПН?

 • Українці, які досягли 14-річного віку;
 • Опікуни дітей, яким менше 14 років;
 • Громадяни інших країн, які перебувають в Україні на законних підставах;
 • Іноземці, які мають тимчасовий або постійний ПНП;
 • Особи, які мають довіреність представляти інтереси.

Процес отримання ІПН

Іноземний громадянин може отримати ІПН як особисто перебуваючи в Україні, так і віддалено, перебуваючи закордоном – у цьому варіанті потрібно буде оформити довіреність на співробітника нашої компанії для надання послуги.

Оформити ідентифікаційний податковий номер на дітей можна після складання заяви опікуном, до заяви потрібно надати свідоцтво про народження та паспорт заявника. Документи при цьому потрібно подати за місцем реєстрації батька або матері, залежно від того, хто є заявником.

У нас часто запитують роботодавці, чи можливо працевлаштувати іноземця ще до його приїзду в Україну, як оформити документи, у тому числі отримати ідентифікаційний код, і з якими труднощами можна зіткнутися через відсутність людини в країні. Щоб працевлаштувати іноземного громадянина без його присутності в Україні, він має зробити довіреність до нашого співробітника. Таким чином, ми зможемо зібрати необхідний пакет документів для працевлаштування, зокрема отримати ідентифікаційний код ще до приїзду в країну.

Відновлення ІПН

Ідентифікаційний код – це набір цифр, у яких зашифрована інформація про ПІБ та дату народження, тому ідентифікаційний номер є унікальним і не може повторюватися в інших на території України. Отриманий номер постійно зберігатиметься у базі даних податкової служби України за місцем реєстрації. Це потрібно, щоб у будь-який момент можна було відновити втрачений або пошкоджений код.

Відновити податковий номер ви зможете за місцем його видачі та за короткий термін отримати новий з підписом та печаткою з податкової. Якщо вам потрібно відновити ІПН віддалено, з іншого регіону, термін виконання процедури затягується до п’яти днів.

Де видають ІПН?

Українці можуть звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації в Україні для отримання коду або звернутися за місцем видачі у разі відновлення коду.

Якщо ви громадянин іншої країни, який перебуває в Україні за закордонним паспортом на законних підставах, ви можете отримати ІПН виключно у Головному управлінні податкової інспекції України, оскільки для нерезидентів та осіб без громадянства процедура отримання коду є складнішою та довшою через специфіку обробки інформації.

Якщо ви громадянин іншої держави і перебуваєте в Україні з тимчасовою або постійною ПНП, то отримати ІПН ви можете за місцем реєстрації, а також і в Головному управлінні, як було описано вище.

Які документи потрібні для отримання податкового номера?

 1. Ксерокопія паспорта;
 2. У разі заміни або відновлення, потрібні цифри ІПН;
 3. Заява форми 1-ДР, 5-ДР – їх підготуємо ми.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що результат повністю відповідатиме очікуваному, все буде правильно з юридичного боку на 100%.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні