LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Послуги адвоката /

Наш адвокат до ваших послуг

Наш адвокат зможе представляти ваші інтереси з захисту прав та надати юридичну допомогу в рамках законів України. Ми працюємо на досягнення поставленого результату та виключно на користь замовника. Ми не боїмося складних справ і маємо великий досвід у правовій сфері, в органах правопорядку, управлінні підприємств та зможемо знайти найкращий вихід із різних положень.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Послуги адвоката

Ми пропонуємо:

 • Послуги з процесу розлучення;
 • Послуги з цивільного права;
 • Вирішення господарських спорів;
 • Надання консультацій для компаній;
 • Розгляд справ про визнання банкрутом;
 • Розгляд справ про виплату аліментів на дитину;
 • Вирішення питань щодо дорожньо-транспортних пригод у Києві;
 • Податкові консультації.

Хочемо застерегти вас, адже пошук низькооплачуваних адвокатських послуг або спроби розібратися в складних ситуаціях самостійно, можуть призвести до програшу справи, втрати грошей і репутації. Як правило, занижена ціна послуг адвоката говорить про його низьку кваліфікацію, малий практичний досвід, можливо, ваша справа стане для нього однією з перших і результат не виправдає очікувань.

Але ще сумнішим може бути результат, якщо ви вирішите займатися вирішенням питань самостійно без досвіду в юридичних питаннях і нюансах.

Ось кілька причин, щоб переконатися в цьому:

1. Відстояти свою точку зору та правову позицію ви не зможете без юридичних знань та досвіду

Щоб виграти справу в суді або відстояти свої права в держорганах, мало просто прочитати пару статей або законів на вашу тему. Кожне питання вимагає детального вивчення та опрацювання можливих варіантів і зробити це під силу лише досвідченому адвокату, який уже стикався з такими справами на практиці.

2. Відсутнє уявлення про структуру правоохоронної системи та специфіку роботи державних органів.

Нерозуміння всіх процесів може зіграти проти вас, якщо в державних органах почнуть зловживати службовим становищем і вводитимуть вас в оману в найпростіших питаннях. Ви не можете бути з ними на рівних.

3. Ви можете дорого заплатити за помилки.

Зекономлені на послугах адвоката гроші можуть спричинити програш справи і вилитися в зіпсовану репутацію або великі фінансові витрати. Такі матеріальні витрати можуть бути на порядки вищі за наші ціни.

4. Втрата часу

Судові процеси можуть затягуватися на роки, необхідність особистої присутності на засіданнях при цьому може не впливати на результат справи, але ви зазнаєте тимчасових витрат і витратите багато нервів.

5. Зайві емоції

Тверезість думок – один із факторів успіху, відсутність особистої зацікавленості адвоката дозволить приймати виважені та обдумані рішення. Займаючись процесом самостійно, ви можете діяти на емоціях та прийняти рішення без аналізу.

Адвокат нашого центру незалежний та досвідчений, націлений на результат.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні