LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Іноземцям /
 4. Постійна ПНП (посвідка на проживання) /

Постійна ПНП (посвідка на проживання)

Щоб громадянин іншої держави мав законне право на в'їзд до України протягом 10 років, йому потрібно оформити постійну ПНП. Такі громадяни отримують багато прав та свобод, як в українців, але з деякими обмеженнями, про які ми поговоримо далі. Більше того, ПНП дозволяє у майбутньому отримати громадянство України.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Як оформити постійну ПНП в Україні?

ПНП необхідна усім іноземцям, які мають бажання жити на постійній основі в Україні без повернення до своєї країни та зміни громадянства. Отримавши постійну посвідку на проживання, ви маєте право на безліч прав, доступних громадянам України, за винятком того, що ви не матимете права голосу на виборах і не зможете претендувати на державні посади під час працевлаштування. Ви зможете перетинати кордон України без обмежень, зможете знайти роботу на законних підставах, подати запит на візу до консульства, залишати країну та інше.

Отримати посвідку на проживання можуть лише науковці, працівники культури, інвестори, люди, які мають родинні зв’язки, люди, які надають опіку для громадянина України, біженці. Відповідно від категорії змінюється термін отримання послуги, але з практики можемо сказати що він коливається від 3-х місяців до півроку.

Термін дії документа 10 років, після чого його потрібно обов’язково продовжити, але процедура продовження вже відбувається набагато швидше.

Документи, необхідні для отримання посвідки на проживання

Щоб можна було розпочати оформлення ПНП, спочатку потрібно мати дозвіл на в’їзд в Україну. Цей документ зможуть отримати всі категорії громадян, які вказано вище. Фахівці нашого центру легалізації допоможуть вам оформити такий документ у максимально стислий термін.

Як тільки ви отримаєте дозвіл, протягом п’яти днів вам потрібно зібрати документи (перераховані нижче) та звернутися до центрального органу виконавчої влади:

 • Заява в письмовому вигляді + анкета;
 • Ваш паспорт;
 • Віза;
 • Нотаріальний переклад паспорта;
 • Чек про сплату податку;
 • Копія закордонного паспорта з позначкою про в’їзд в Україну;
 • Чотири фото;
 • Інформація про прописку;
 • Свідоцтво про шлюб (за наявності) або довідка про сімейний стан;
 • Для тих, хто перебуває у шлюбі, знадобиться паспорт другої половинки;
 • Ксерокопія паспорта власника квартири, де зареєстрований іноземець;
 • Згода власника мешканця на оформлення прописки, засвідчена нотаріально;
 • Ксерокопію документа, що дозволяє імміграцію.

Всі ці документи подаються до Міграційної служби на розгляд, і після цього буде винесено рішення про отримання посвідки на проживання або відмову із зазначенням причини. ПНП має вигляд пластикової картки з терміном на 10 років.

Як і де замовити послугу постійної ПНП в Україні?

Якщо ви хочете заощадити час і точно отримати ПНП, рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії, ми знаємо всі тонкощі процедури і зможемо з більшою ймовірністю отримати позитивний результат у максимально стислий термін.

Ціна на послугу цілком доступна та виправдана. Наші юристи максимально відповідально підійдуть до вирішення питання, нададуть консультацію щодо збору документів та забезпечать повний супровід до моменту отримання постійної ПНП.

Кінцеву вартість краще уточнити у наших спеціалістів, адже вона залежить від причини імміграції, країни іноземця та інших факторів.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні