LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Отримати довідку про несудимість у Білорусі

Щоб оформити довідку про відсутність судимості в Республіці Білорусь, ви можете звернутись безпосередньо до нашого офісу у м. Київ з особистим візитом або надіслати запит на електронну пошту.
При видачі довідки не використовуються спеціальні захисні бланки, вона виписується на аркуші формату А4. У верхньому колонтитулі містяться контакти інформаційного центру Міністерства Внутрішніх Справ РБ, де було видано довідку про несудимість. Далі дата та порядковий номер вихідного документа (довідки) з реєстру.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

В основній частині документа є інформація про заявника та підтвердження відсутності судимості в Республіці Білорусь, якщо такої не було. В іншому випадку ви отримаєте довідку із зазначенням деталей злочину, наявних судимостей, адміністративних порушеннях, скоєних на території РБ.

Нижче основного тексту буде підпис та печатка відповідальної особи в інформаційному центрі МВС Білорусі.

Навіщо потрібна довідка про несудимість?

Така довідка може знадобитися в багатьох випадках, наприклад:

  • зарахування на навчання в іноземний ВНЗ;
  • реєстрація шлюбу з іноземним громадянином/громадянкою;
  • для влаштування на роботу закордоном.

Якщо ви маєте намір відкрити робочу візу, ПНП або отримати громадянство, вам з великою часткою ймовірності потрібно буде отримувати такі довідки з усіх країн, де ви жили тривалий час, починаючи з 16 років.

Почати процес отримання довідки потрібно з відвідування інформаційного центру МВС Білорусі за місцем реєстрації, там потрібно скласти та подати заяву встановленого зразка, де ви вказуєте ПІБ, дані про дату та місце народження, своє громадянство та адресу прописки.

Із собою потрібно мати паспорт. Якщо ваше прізвище змінювалося, це необхідно вказати в заяві і мати з собою документ, що підтверджує це.

Ви також можете звернутися до нашого бюро легалізації «LegalKey» для отримання довідки про несудимість у Білорусі, а також її подальшої легалізації для пред'явлення закордоном. Ми зможемо отримати та легалізувати довідку за довіреністю без вашої особистої присутності. А результат роботи буде відправлений вам кур'єрською службою чи самовивозом у нашому офісі у Києві.

Спосіб легалізації залежить від конкретної країни подання. Ці деталі слід уточнювати у нашого менеджера.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні