LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Довідка про несудимість у Дніпрі

Звернувшись до нашого бюро легалізації, ви зможете отримати довідку про несудимість, перебуваючи у Дніпрі, без особистої присутності та без довіреності на нашого співробітника.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Термін отримання довідки від одного робочого дня. Ми знаходимося в Києві та працюємо без посередників, гарантуємо вам конфіденційність даних та вартість роботи буде без зайвих переплат. Результат роботи буде відправлений вам до Дніпра чи області кур'єрською службою.

На додаток до отриманої довідки ми надаємо всі супутні послуги.

Якщо ви отримуєте довідку про несудимість для пред'явлення її закордоном, вам обов'язково потрібно узаконити її, а саме легалізувати та виконати професійний переклад. Залежно від країни- призначення вимоги до легалізації можуть бути різними – апостиль або консульська легалізація. Також від вас можуть вимагати легалізацію нотаріально завсвідченого перекладу. У такому разі правильніше відразу замовляти її в Києві, де і знаходяться всі необхідні міністерства та консульства країн.

Всі ці тонкощі потрібно обов'язково враховувати та в разі незнання їх, краще доручити справу досвідченим фахівцям.

Навіщо потрібна довідка про відсутність судимості мешканцю Дніпра?

Переїжджаючи закордон для працевлаштування, для ведення бізнесу та іншого, вам може знадобитися довідка про несудимість.

Таку довідку видає лише МВС України для українських громадян. Вона підтверджує факт відсутності кримінальної відповідальності, або факт її наявності, якщо вона мала місце бути.
Цю довідку можуть вимагати і від іноземців у їхній країні, якщо такі громадяни тривалий час перебували в Україні, вели тут офіційну діяльність або отримували громадянство.

Для жителів Дніпра та Дніпропетровської області, як і для інших областей країни, ми зможемо витребувати такий документ у потрібний термін та надіслати його кур'єрською службою.

Скільки дійсна довідка про несудимість?

Для подання до українських установ термін дії довідки лімітується у 30 календарних днів. Використовувати довідку про несудимість закордоном можна протягом 90 днів. Це середньостатистичні дані, точний термін вам краще уточнити в організації, куди подаєте довідку.

Термін дії відраховується з моменту видачі її у МВС, а не з моменту отримання на руки. Доставка довідки займає не менше одного робочого дня.

Замовляючи у Дніпрі довідку про несудимість, ви позбавляєте себе бюрократичних процедур і отримуєте готову роботу за розумною ціною з урахуванням усіх нюансів.

Приклад довідки про несудимість

Довідка про несудимість в Дніпрі

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні