LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Довідка про несудимість в Греції

Через наше бюро легалізації «LegalKey» ви легко зможете оформити довідку про відсутність судимості в Греції.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Від вас потрібно буде надіслати на нашу електронну пошту фотокопію закордонного паспорта, дані щодо ІПН у Греції, інформацію про склад сім'ї одержувача довідки. Також вам потрібно буде оформити довіреність на нашого співробітника, який представлятиме ваші інтереси в Греції. Довіреність підлягає легалізації проставленням штампу апостилю. Приклад довіреності вам буде надіслано. Таким чином, громадяни України можуть подати запит на отримання довідки в Греції, перебуваючи у себе на батьківщині.

Довідка про несудимість буде видана грецькою мовою, тому перед використанням її в різних установах, потрібно виконати переклад на українську мову або будь-яку іншу, необхідну для використання закордоном. Переклад необхідно засвідчити нотаріально, щоб підтвердити кваліфікацію перекладача.
Для використання довідки в інших країнах потрібно її легалізувати через проставлення штампу апостилю або консульської легалізації. Спосіб вибирається залежно від країни призначення.

Термін та вартість отримання довідки про несудимість

Ціна послуги залежить від терміновості отримання та призначення довідки (для якої країни). Ціни наведені нижче в таблиці:

Термін виконання – від 3 до 4 тижнів.

При замовленні послуги через наше бюро вам потрібно внести 50% оплати паралельно з відправкою нам документів. Друга частина суми сплачується після виконання роботи. Оригінал довідки буде надіслано вам до будь-якого міста України або ви зможете забрати його особисто у нашому офісі у м. Київ.
Окрім Греції, оформляємо довідки про несудимість і для інших країн із наданням усіх супутніх послуг.

Приклад довідки

Приклад довідки про несудимість у Греції

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні