LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Довідка про несудимість в Литві

Якщо ви прожили в Литві понад шість місяців і хочете отримати ПНП в Україні або влаштуватися працювати на деякі посади, вам знадобиться отримати довідку про несудимість у Литві з їхніх органів МВС. Така довідка знадобиться й у інших випадках, наприклад, взяття кредитів, усиновлення та ін.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

У чому суть цієї довідки?

Довідка про відсутність судимості у Литві встановлює факт того, що власник не притягувався до кримінальної відповідальності, не перебуває у розшуку та не відбував покарання у місцях позбавлення волі на території Литви. За необхідності використання такої довідки закордоном вона підлягає легалізації.

Чи можна отримати довідку самостійно?

Самостійне витребування довідки в МВС Литви може виявитися довгим і недешевим питанням через бюрократичні процедури. Немає сенсу їхати до Литви для отримання однієї лише довідки, мало того, неправильно оформлений запит або підготовлені документи, призведуть до відмови в отриманні. Краще доручити це завдання досвідченим працівникам нашого центру легалізації «Legal Key».

Отримання довідки про несудимість у Литві нашими фахівцями

Якщо вам потрібно отримати довідку у встановлений термін без непередбачених грошових витрат, звертайтесь до нас. Все, що від вас потрібно - це надіслати нотаріально засвідчену фотокопію першої сторінки закордонного паспорта. Скласти довіреність за зразком (ми його надамо) на нашого співробітника, щоб він міг представляти вас в необхідних установах.

Довідку про несудимість у Литві видадуть литовською, потім ми виконаємо її переклад мовою тієї країни, де вона використовуватиметься, і нотаріально засвідчимо переклад. У разі потреби ми можемо легалізувати довідку для використання закордоном через апостиль або консульську легалізацію.

Термін отримання довідки від 3 до 4 тижнів, результат роботи ви зможете отримати у нашому офісі або кур'єрською службою доставки.

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам у питанні отримання документа.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні