LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Довідка про несудимість в Молдові

Щоб підтвердити відсутність судимості на території Молдови, ви можете замовити довідку про несудимість у нашому бюро «Legal Key». Ця довідка при необхідності може бути перекладена потрібною мовою, апостильована або засвідчена консульською легалізацією.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Ви можете отримати таку довідку у відділенні МВС, якщо перебуваєте у Молдові. Або замовити витребування довідки про несудимість через наше бюро легалізації.

Нюанси отримання довідки у Молдові

Довідка, отримана у Молдові, має свої відмінні риси. Якщо її отримує громадянин Молдови, в описі довідки фігуруватиме його зареєстрований ІПН. Якщо довідка видається іноземцю, який не має зареєстрованого в цій країні податкового коду, то для ідентифікації вкажуть дані закордонного паспорта.

У довідці не вказується ПІБ одержувача.

Отримана довідка про несудимість для іноземного громадянина підтвердить той факт, що одержувач (згідно з даними закордонного паспорта), не записаний у спеціальній кримінальній базі Молдови. Таку довідку іноземці можуть отримати як російською, так і румунською мовами. Громадянам Молдови довідка про несудимість видається лише державною мовою.

Відмінності є й у процесі апостилювання. Для проставлення штампу апостилю наше бюро легалізації вносить оплату за держ. послугу та завантажує фотокопію довідки на спеціальний портал Мін'юсту Молдови. У результаті документ легалізується, а знаючи секретний код та номер, довідку можна завантажити та надрукувати через сайт Мін'юсту. Код та номер ви отримаєте у нашого співробітника під час особистого візиту в офіс або ми надішлемо його вам електронною поштою.

Якщо ви не маєте можливості та бажання вивчати всі нюанси самостійно, витрачати час на бюрократичні процедури, звертайтесь до нашої компанії для замовлення цієї послуги.

Наш менеджер проконсультує з питань підготовки документів для отримання довідки. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні