LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

Як отримати довідку про несудимість в Польщі?

Довідка про відсутність судимості (zaświadczenie o niekaralności) вказує на те, що ви не маєте труднощів із законами польської держави. Отримати її можна у національному кримінальному Реєстрі на запит Мін'юсту Польщі.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Цей реєстр містить базу правопорушень громадян на території Польщі. Дані заводяться як на фізосіб, так і на компанії, що зареєстровані в Польщі. Закон про KRK регулює роботу цього національного кримінального реєстру.

Яку інформацію містить довідка про несудимість?

Запит на отримання довідки та її видача може відбуватися відповідно в онлайн режимі або під час особистого візиту офлайн. Від цього змінюватиметься і вид, і вміст, і сфера дії такої довідки.
При отриманні довідки онлайн, ви надсилаєте запит в електронному вигляді та отримуєте довідку, підписану цифровим підписом, таку довідку ви можете використовувати також лише онлайн. У роздрукованому вигляді вона не матиме юридичної сили.

В режимі офлайн на довідку наноситься відмітка про відсутність судимості, якщо вона дійсно відсутня. Цю довідку ви можете подавати у паперовому вигляді у потрібні інстанції.

Тому перед отриманням довідки про несудимість у Польщі, потрібно поцікавитися у приймаючої сторони, в якому вигляді вона може знадобитися.

В яких випадках потрібна така довідка?

Розглянемо найчастіші випадки, оскільки їх дуже багато:

  • Працевлаштування на педагогічну посаду;
  • Прийняття участі в тендерах, торгах;
  • Щоб отримати певні види ліцензій, у тому числі для роботи у службі таксі;
  • Працевлаштування бухгалтером;
  • Для оформлення запиту на отримання кредиту;
  • Щоб зареєструвати юридичну особу;
  • Для оформлення візи до іншої країни. Допустимо, Чехія вимагатиме у вас довідку про несудимість у Польщі, якщо ви прожили там понад три роки.

Хто може подати запит на отримання довідки?

Подати запит може особисто фізична особа або представник за довіреністю. Якщо довіреність оформлюється на родичів першого ступеня споріднення, вона безкоштовна. На 3-х осіб її оформлення коштує 17 злотих, ви купуєте марку в суді та клеїте її на заяву.

Для компаній підхід аналогічний, заяву подає керівник юридичної особи або її представник за довіреністю. Вартість оформлення довіреності аналогічна як для фізичних осіб, безкоштовних варіантів не передбачено.

Список документів, які необхідно підготувати

Якщо ви фізична особа, вам потрібно зібрати такий пакет документів:

  1. Закордонний паспорт заявника;
  2. Якщо ви особисто не подаєте заяви, тоді потрібно оформити довіреність;
  3. Якщо вам належать пільги на оплату послуги, потрібні документи, що підтверджують це.

Загалом, якщо ви отримуєте довідку про відсутність судимості в Польщі особисто, то громадянам СНД достатньо мати при собі закордонний паспорт.

Якщо ви не маєте часу та бажання займатися цим самостійно, звертайтеся в наше бюро легалізації «LegalKey» і ми зможемо отримати коректно оформлену довідку для вас в обумовлений термін.

Приклад довідки

Довідка про несудимість Польща

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні