LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
 1. Головна /
 2. Ціни та послуги /
 3. Відновлення документів /
Відновлення документів

Відновлення документів РАЦС

Якщо ви втратили будь-які з документів РАЦС або вони пошкоджені настільки, що їх відмовляються приймати, не впадайте у відчай, наша компанія допоможе вам з відновленням таких документів у найкоротші терміни. Ви можете подати запит на витребування документів через нашу компанію віддалено та отримати дублікат кур'єрською службою доставки. До таких документів належать свідоцтва про шлюб, про народження, про смерть та інше.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Витребування відсутніх свідоцтв – наше завдання

Щоб отримати дублікат загубленого документа, потрібно звернутися до того державного органу, в якому ви отримували ці документи. У кожної державної організації свій порядок відновлення документів, тонкощі роботи та термін виконання. У РАЦСі ви зможете замовити дублікати таких документів:

 • Свідоцтво про народження дитини;
 • Свідоцтво про шлюб;
 • Витяги.

За послугою відновлення документів РАЦС до нас звертаються, якщо документ був втрачений, зіпсований або він старого зразка. Наприклад, не можна поставити штамп апостилю на ламінований документ або документи, видані за часів СРСР. Тому їх доведеться замінити.

За витребуванням дубліката свідоцтва про народження звертаються, щоб отримати громадянство, вступити в спадщину, отримати посвідчення особи або оформити пенсію.
Іноді дублікат необхідно витребувати лише заради актуальної дати видачі.

Покроковий процес відновлення (витребування) документів

 1. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом;
 2. Вкажіть, для кого необхідно виконати процедуру відновлення документа, на кого він був оформлений, у якому органі та коли був виданий;
 3. Оформіть довіреність на нашого представника за наданим зразком. Довіреність потрібно засвідчити у нотаріуса в Україні, а якщо ви перебуваєте закордоном, то необхідно засвідчити її у нотаріуса за місцем проживання та апостилювати, щоб вона мала юридичну силу в Україні;
 4. Внесіть передоплату у розмірі 50%;
 5. Наш представник витребує дублікат документа та надішле вам сканкопію для погодження. Після оплати залишку 50%, ми надішлемо дублікат кур'єрською службою.

Чому краще вибрати наш центр, ніж займатися даним питанням самостійно?

У непідготовленої людини виникає досить багато питань і труднощів, особливо якщо вона знаходиться віддалено. Щоб самостійно відновити документи РАЦС, потрібно виділити на це час, розібратися куди, і яку заяву подати, а можливо, і поїхати до іншого міста.

Наші фахівці займаються витребуванням дублікатів вже не один рік, знають деталі та нюанси роботи установ, терміни та вартість процедур.

Отримавши від вас довіреність, наш представник виконає роботу правильно і в домовлений термін, щоб не порушувати ваші плани. Ваша особиста присутність при цьому не буде обов'язковою, що особливо актуально для осіб, які проживають за межами України.

Додатково ми також можемо виконати апостилювання або консульську легалізацію отриманого дубліката для надання йому юридичної сили закордоном.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні