LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Відновлення документів /
  4. Відновити свідоцтво про зміну імені та прізвища /

Як відновити свідоцтво про зміну імені та прізвища

Нижче ми опишемо чотири основні можливі варіанти, коли може знадобитися відновлення свідоцтва:

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

1. Документ був зіпсований. Фізичні ушкодження свідоцтва не рідкісний випадок та найменш проблемний. Наші досвідчені співробітники зможуть легко виконати витребування дубліката свідоцтва про зміну імені або прізвища.

Відновити свідоцтво про зміну імені та прізвища2. Помилки та неточності в інформації. Широко поширена проблема, коли у вашому свідоцтві допущені неточності у написанні імені або прізвища. Досить непросте завдання, якщо вирішувати його самостійно, але наші фахівці впораються з ним без проблем. Набагато складнішим стає випадок, коли помилку допущено не лише у свідоцтві, а й у реєстрі актів цивільного стану через людський фактор. Для такої ситуації насамперед потрібно внести виправлення до Реєстру, а потім подати заяву на отримання дубліката свідоцтва про зміну у ПІБ.

3. Апостилювання або консульська легалізація свідоцтва.
Ця процедура необхідна для тих, хто планує виїхати закордон і продовжити навчання, знайти роботу та інше. У цих випадках потрібна легалізація свідоцтва для надання йому юридичної сили закордоном. І свідоцтва старого зразка або заламіновані, доведеться замінити на нові, витребувавши їх у РАЦСі.

4. Свідоцтво втрачено.
Це також досить частий випадок у нашій практиці, коли через рідкісне використання документа він просто втрачається. Співробітники нашого бюро легалізації легко зможуть поновити такий документ, витребувавши його дублікат в РАЦСі.

Які документи потрібно зібрати для відновлення свідоцтва?

Вам потрібно підготувати наступні документи:

  1. Якщо оригінал у вас, потрібна буде його ксерокопія. Якщо документ втрачено, вам необхідно надати дані про нього;
  2. Якщо відновленням свідоцтва про зміну імені/прізвища займається родич, то знадобиться довідка, що підтверджує факт родинних відносин. Замість такої довідки можна пред’явити свідоцтво про шлюб, смерть, розлучення;
  3. Ксерокопія паспорта;
  4. Нотаріально засвідчена довіреність на нашого співробітника, який займатиметься відновленням.

Чи варто займатися цим питанням самостійно?

У вас завжди є вибір, робити всю роботу самостійно або доручити це досвідченим фахівцям:

  • Якщо ви плануєте витребувати свідоцтво про зміну імені/прізвища самотужки, то напевно зіткнетеся з тим, що доведеться неодноразово піти в РАЦС, кожного разу доносячи необхідні довідки/документи, постояти в черзі. А якщо ви знаходитесь в іншому місті, то ще й виділити час та гроші на дорогу.
  • Якщо ця процедура для вас нова, ми рекомендуємо доручити цей процес нашому досвідченому фахівцю, який відновить дублікат в обумовлений термін.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні