LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU

«Витяг»: що це за додаток до ID карти?

Переваг у пластикового зразка паспорта досить багато, але деякі українці не розуміють, навіщо до нього потрібно додавати довідку про прописку (витяг про місце реєстрації). Експерти відносять цей момент до одного з небагатьох недоліків ID картки, оскільки реєстраційні дані або витяг з місця постійного проживання заносяться безпосередньо на чіп. У більшості державних установ вже встигли встановити спеціалізовані пристрої, які відомі багатьом громадянам як кард рідери, саме вони допомагають зчитувати інформацію з паспортів нового зразка, зокрема прописку людини. Але нерідко трапляються ситуації, коли з технічних причин можливості сканувати пластикову картку, просто немає, українець, який звернувся до установи, отримує відмову в наданні послуг. Щоб не стикатися з подібними неприємними ексцесами, слід мати окрему довідку про реєстрацію.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Що змушує громадян оформлювати довідку про прописку?

Про незручності не можна не згадати, оскільки вже багато власників сучасних посвідчень особи засмутилися, почувши про вимушену потребу носити з собою додаткові документи. Але, маючи відомості про реєстрацію проблем з отриманням послуги в конкретній установі, точно не буде, тим більше що витяг з Єдиного державного демографічного центру отримати можна за короткий проміжок часу.

Список документів для створення заявки на витяг має такий вигляд:

  1. Оригінал паспорта
  2. ІПН

Наші юристи можуть допомогти у підготовці таких документів:

  1. Довідка, що підтверджує внесення даних до Реєстру.
  2. Документи про прописку, якщо при отриманні витягу дані щодо місця проживання громадянина не співпадають.
  3. Нотаріально засвідчена довіреність.

Вже багато клієнтів компанії на власному досвіді переконалися у професіоналізмі співробітників, а також отримали результат роботи, який на 100% відповідає очікуванням замовників та вимогам, прописаним у законодавстві.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні