LegalKey
Міжнародне юридичне
бюро легалізації
замовити дзвінок
RU
  1. Головна /
  2. Ціни та послуги /
  3. Паспортний стіл /
  4. Закордонний паспорт /

Отримати закордонний паспорт - допомога фахівців

Задуматися про те, як зробити закордонний паспорт може будь-який українець, але починаючи вивчати інформацію з цього питання, нерідко люди стикаються з багатьма запитаннями щодо даного процесу. З послідовністю дій необхідно розібратися ще задовго до ухвалення рішення піти у відповідні органи влади, щоб уникнути підводного каміння при самостійному оформленні закордонного документа. Скориставшись послугами професіоналів, які входять до колективу нашого бюро, можна набагато швидше впоратися із поставленим завданням, заощадити особистий час, а також мінімально брати участь у процесі.

+380 66 574 8069
+380 66 090 7718
замовити дзвінок

Вартість послуги при вирішенні співпрацювати з компанією абсолютно прозора, вона не передбачає наявності прихованих платежів чи додаткових внесень сум на стадії реалізації оформлення. Для отримання закордонного паспорта потрібно зібрати такі документи:

  1. Посвідчення особи та 2 копії, 1, 2, 11, 12 сторінки.
  2. Оригінал ІПН та їх скан.
  3. За наявності старого закордонного паспорта слід його також надати, зробивши копію першої сторінки.

Після автентифікації документів оригінали повертаються клієнту, переживати за них точно не варто. Проте слід звернути увагу, що наведений вище перелік документів буде актуальним лише при зверненні до бюро, якщо самостійно займатись даним процесом, кількість документів значно збільшиться.

Як відбувається видача паспорта

Незалежно від прописки людини, яка звернулася в компанію, наші фахівці з радістю нададуть консультацію з усіх питань, що цікавлять, а також займуться сприянням виїзду громадянина за кордон. Вирішення питання отримання бажаного документа не викликає у професіоналів проблем лише тому, що компанія завчасно отримала акредитацію у багатьох паспортних столах міста Києва. Постійна співпраця з держорганами дозволяє виставляти найнижчі ціни на надання послуг, вибираючи максимально зручне місце та час для подання переліку документації.

Відправте запит
Яка послуга вас цікавить? *
Ваше ім’я *
Номер телефону або Email *
Коментар (за бажанням)
Ваш запит буде оброблено в робочий час: Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Чому обирають нас
200+
задоволених клієнтів
Широкий спектр послуг
Команда професіоналів
Робота по всій Україні